android oglasi

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
philips: z magisk hide mi vse spletne banke delajo, trenutni imam 3 gor. Jaz se za rootan telefon ne bi preveč sekiral da kaj ne dela, prej preveč, hehe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Rootan telefon je svoboda, tvoj... nekaj kar ajfouni lahko samo sanjajo... pa brez zamere. Garancijo si pa lahko v rit vtaknejo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Boš videl svobodo, ko ti bo kak pošten virus pokradel vse podatke, po možnosti pa še denar iz banke. Prepovedi delovanja bančnih aplikacij na rootanih telefonih se niso spomnili zato, da bi otežili življenje tehno frikom.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Boš videl svobodo, ko ti bo kak pošten virus pokradel vse podatke, po možnosti pa še denar iz banke. Prepovedi delovanja bančnih aplikacij na rootanih telefonih se niso spomnili zato, da bi otežili življenje tehno frikom.

Ja ja, seveda :) Sej ne rabs, ce noces, noben te ne sili. Hocem ti samo povedat, da se da, ti pa po zelji. Sam mam vse na fonu, od bank, crypto, borze... they are welcomed :) Ce misls, da majo aplikacije pr men dostop do vsega si optimist :) To majo glih na ne-rootanih fonih, kjer ne ne mors nc proti temu :) Tuki pa recimo Viber vid sam uno kar mu das in nc vec. Sam kaj cem to vam govort k itak veste.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj tudi ni treba zaklepati bajte in avtomobila in morda te celo kako leto ne bo nihče okradel. Pa dvomim, da to počneš. :fredi:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Veliko večino oglasov gladko rešiš že s kakšnim Pi-Hole. Zdaj moram samo še naštudirati kako to uporabljati izven domačega WIFI-ja.

Ja tudi jaz imam pi-hole. Ampak mi še ni padlo na pamet, da bi to uporabil kjerkoli. Saj načeloma bi to moralo bit enostavno - forwardat porte za dns na ruterju in nato nastaviš svoj zunanji ip kot dns na telefonu :)

Kako imet ločene dnsje v lokalnem omrežju in zunaj njega je pa preveč zame.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Ja doma furas svoj dns server za svoje potrebe (domeno). Vcasih je ze pohekan hosts dovolj, sam res ne vem kaj tocno te zuli oz. rabis.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Nimam nobenga od teh na fonu, niti nimam zelje. Za to mam TV. Mozno, da kej ne dela, ker ce isto k Google, kaksen del storitve vezejo na katero od ad (blokiranih) domen, potem ne dela. Men na telefonu recimo ne dela klik na google-ove reklame v iskalniku. K ciljne linke teh majo spelane kot redirekt preko ad domen, katere so na fonu 'zadusene' (AdAway), sam se cist nc ne sekiram. Majhna cena za luksuz bit brez reklam.

Sicer pa lahko whitelistas katero od.domen brez katere ne mores pa mas reseno.