Android market problem

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Nabavu sem si lg gt540. Vse deluje vredu (gtalk,gmail ipd) ampak android market ne dela tako kot bi moral. Ko si zberem aplikacijo, ki bi jo rad downlovdal mi pod notifications napiše download unsuccesful. Znova mi ponudi možnost download in tukaj se začne začaran krog.
Kaj storit?
Pregledal sem že pol interneta in se problem pojavlja tudi pri drugih telefonih. Sem že hard resetal telefon in nasploh probal vse predloge, ki so jih drugi napisali (med drugimi tudi par neumnih) pa ni nič pomagalo. Ma kdo od vas kakšno idejo?
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Probal vse možne povezave pane dela.
Probam downlovdat prek ene druge strani podobna kot market direktno s telefonskim browserjem pa mi vseeno napiše da je neuspešno. Sepravi nobene stvari ne morem downloadat izneta.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Včeraj sem telefon prinesel domov in hočem gor naložit igo-ja. Itak, rabim program za inštaliranje apk-ja. Grem na market da ga staknem in se zgodi zgoraj opisano. Prespim zadevo in danes isto.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
In kako si na splošno zadovoljen s telefonom. Ker Andorid je gor 1.6? Tudi sam razmišljam o nakupu.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Trenutno. Mobitel ga obljublja že dva meseca. Bil je napovedan za konec maja. Saj sam sem itak na TM tako da ga bom tam vzel.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Citat:
Uporabnik tado pravi:
In kako si na splošno zadovoljen s telefonom. Ker Andorid je gor 1.6? Tudi sam razmišljam o nakupu.
Meni je telefon super. Hiter za popizdit, menije odpira v trenutku, zašteka nič. Mislim da so ga v phoneareni testirali in so pohvalili njegovo zmogljivost. Če ga primerjam z največjim konkurentom (v kategoriji "android za reveže"
wink-1.gif
) htc tattoo-jem je lg nedvomno boljši. Edina zamera je poleg ne 100% delujočea marketa še malenkost slabša izdelava.
Mam gor igo-ja ki deluje super, zaslon je dobro viden, fotoapart ma tudi dokaj soliden za ta denar....vglavnem priporočam.
Aja, ma 1.6 gor ja, čeprav sem že večkrat zasledil da naj bi septembra prišla posodobitev na 2.1