Android 7 - kje so programi?

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Torej novi tel. ima Android 7.
Do sedaj sem bil vajen, da so programi nekje "spravljeni" ( s tem mislim na enem zaslonu tam nekje, dosegljivim z pritiskom na 'mrežo') in so na ostalih zaslonih samo bljižnice, ki jih dodam ročno. Draga - Android 8 - ima zbirko prg dosegljivo tako, da od spodaj 'potegne' navzgor, se pokaže zbirka prog, izbere prg, potegne na zaslon in ustvari bljižnico(!)
Tu pa so VSI prg direktno na enem ekranu - poljubnem.
Ikona ni bljižnica, temveš program direktno. Če zbrišem ikono, na tem klasičnem zalonu, zbrišem tudi program iz telefona in ne samo 'bljižnico', ki je na tem zaslonu.
Tudi nove - dvojnik bljižnice - na drug zaslon, ne morem narediti.
Ker je za mene meni grozno razvejan, sem lahko naredil napako. Katero? Je to tako pri tem Androidu 7?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Verjetno je na Xiaomi tako, kot po defaultu na Huawei telefonih; brez drawerja. Kot že rečeno zgoraj, inštaliraj drugi launcher ali pa poišči v nastavitvah, če ima telefon opcijo drawerja.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Android 7 je BREZ app drawer.
Samo 3td party launcher.

"Android 7" nima nobene veze z launcherjem, saj ima vsak proizvajalec svojega. Originalni "stock" launcher seveda ima app drawer, launcher od tvojega proizvajalca pa pač ne. Zato pa ga lahko zamenjaš in si namestiš takšnega, ki ima app drawer.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Pod nastavitvami telefona isci app draw in ga vklopi, ker kitajci majo po defaultu to izklopljeno (no vecina vsaj).
 

Podobne teme