Ančka je tudi odšla

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Zmotil ga je naslov... Takih je veliko, nihce se nikdar ni obregnil. Zakaj se je on ob ancko ne vem. In na kaj ga spominja, da ga je tako zmotilo.

Kar se naprej tiče pa ne vem, eni ste razumeli da ji objokavam, drugi da naj crkne... Spet pove vec o vas, ki mi te besede na jezik polagate. Objokavam je ne, objokavam bliznje, takrat mi je pac hudo, cetudi me boste dezurni moralisti na kriz pribili, ce je drugace, a umre bliznji ali kdo drug. Ja, meni je... Kljub temu, zdi se mi pa slehernika škoda, da gre takole. Nikdar ne bom zagovarjala in iskala izgivorov za povzrocitelje nesreč, ki so vozili pod vplivom. Vcasih se pripeti, da nekdo umre. Ti smrti in sploh invalidnosti se mi zdijo nepotrebne in definitvno je imela najbrz v svojem zivljenju kar nekaj tezav, da se je pri 53 zatekla k raznoraznim substancam. Tu se ne gre vec za mladostnisko eksperimentiranje. Torej, kdor ni nasel mira na tem svetu, upam da ga najde onstran mavrice...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Brane kaj se repenčiš. Pač vsak ani ali anici rečem ančka. Nič slabega nisem mislil. Je pa končala tako kot recimo Dujmič. Droga portorož. Tisti posnetek tam gor. Baba ga tišči kot nora. Boljš da je odšla, kot da je rastlina. Pa še neka osnovna šola je tam v bližini ona pa 250 konjev pa polni gas. Za to ni opravičila. Ji ne privoščim, ampak v tej situaciji je res bolje da je odšla. Drugače nič extra igralka. Še najbolj je bla v filmu Spread z Kutcherjem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in sandra

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Brane kaj se repenčiš. Pač vsak ani ali anici rečem ančka. Nič slabega nisem mislil. Je pa končala tako kot recimo Dujmič. Droga portorož. Tisti posnetek tam gor. Baba ga tišči kot nora. Boljš da je odšla, kot da je rastlina. Pa še neka osnovna šola je tam v bližini ona pa 250 konjev pa polni gas. Za to ni opravičila. Ji ne privoščim, ampak v tej situaciji je res bolje da je odšla. Drugače nič extra igralka. Še najbolj je bla v filmu Spread z Kutcherjem.
Če ti ni bila vsaj malo všeč, si gay... Oprosti, tako pač je... :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fonzl

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Res da je mrtva sam kot igralka ni bili.nibenih presežkov če se je pa sedaj pijana ali zadrogirana šla fentat pa še manj.
Blišč in beda holivuda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in map
Ma menda ni bila pijana, zadeta pa res kot mamba. Zdej v heroin oz kokain mešajo še drugo sintetično svinjarijo, da bolj zadane, če te že ne spravi s sveta. Škoda jo je, ampak ne samo da je umrla, že po slikah je videt “zmahana” za ta leta. Ja, mamila so no go.
heroin je boj zaj***kot kokain, ker heroin deluje precej bolj agresivno. Sintetika je pa itak poglavje zase......meta te že z enim šusom lahk spremeni v zombija....niso to več heci
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
881
113
Emona / Carnium
Zato, ker je pi*ka uspela u lajfu, Sandro pa ji skozi svoj sistem vrednot, v svoji majhnosti, zavida Minija z 200+ konji. Sandra tut fotr ni maral in ko ga je klofutnil, je vedel, da je zajebal. Sandro kljub temu nima tok kojnou v Sanderu. Pa še drogira se ne. Ni pravice.

Res je bila luštna in enako travmirana, iz močno disfunkcionalne družine. Škoda vsakogar, ki mora tako živeti...in umreti.
 
  • Wow
Reactions: sandra

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ni imela nobenga šarma na filmu. Potem pa bereš kako so oralno prišle do vlog ...ja da bi vsaj bil minicooper s takoje pa bila tanova škatla ...
V lajfu bi uspela če bi bila še živa...vse bolj zgleda da je delala samomor?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
jest sm si jo zapomnil na osnovi enega filma, ki sem ga gledal pred četrt stoletja, tko da nekej "šarma" je že mogla met

sicer pa ne vem, zakaj je zdej to merjenje šarma pomembno, ženska je umrla, sej je ne predlagajo za slovenko leta
tm mal šarm izmeri

al pa mal pr naših igralkah in igralcih... vsako leto si potalajo en kup nagrad, še dobr da ne tekmujejo v šarmantnosti z likalnikom...
ker bi likalnik zmagal, če ne bi bil glih un na kolm... no pa tud to ni nujno...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.209
113
In vse, kar sem želel povedati je, spoštljivosti tu na ALTER-ju in v Sloveniji ni več.

Vse ostalo je Vaš produkt!

Admini se trudijo brisat 14 dni stare žaljive poste, za katetre ne vemo več, da obstajajo.
Bi jim olajšali delo in NE napisali žaljivke?!
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: mistique in jtfc

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.323
113
V eni temi onanirajo na ruskih truplih, kar je preseglo že davno mero dobrega okusa.

V tretji temi od sds in svobode....

Z naslednjo krizo, upam da se bodo delale hit liste po takih forumih.