Amy Winehouse

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.315
3.746
113
davorinm.wordpress.com

Kot pevka je super.
zmaga.gif


Škoda jo je.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Težko ocenim, ker so mi všeč odštekane babnice, tako da nemorem kaj dost rečt.
Na enih slikah je res grda ko lopov, na drugih spet luškana za popizdit...
Škoda ker je tak močno shujšala (sigurno 20kg)

amy_winehouse.jpg


amy_winehouse_pr_460.jpg


amy-winehouse__.jpg
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Ni to stari. Ona je taka ker je crackhead. Saj če si grd si grd, sam ne moreš bit rojen tako grd kolkr si lahko grd zarad droge.
zmaga.gif
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
luštna? Mogoče res stvar okusa, vendar je nisem videl niti na eni sliki ali posnetku, kjer bi bila luštna...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
A ni zanimivo, kako se folk spotika ob njen izgled, anoreksičnost, drogiranje, razne izpade itd. ... boli me falus kaj počne, pa kkšne grimase dela. Kot pevka je po mojem mnenju svetlobna leta pred raznimi Rihanami in podobnimi popolnimi barbikami in to je zame edino merilo za pevca. Pa še kul mi je, k je mal odfukana... men gre na bruhanje, ko gledam novodobne wannabe pevke ko se vse pocukrane sprehajajo po rdečih preprogah.

Morrison, Hendrix, Janis Joplin, Cobain (in še mnogi)... noben od njih ni bil glih angelčk, pa so vseeno eni največjih glasbenikov. In danes se ne govori več o tem kako so se drogiral ampak o tem kakšno musko so delal...
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Meni osebno se ta njena glasba ne dopade. Pač stvar okusa. Ampak na tem tvojem linku mi je med 1:30 in 1:40 skoraj ratalo slabo, tok annoying mi je blo vse skupaj. Komaj, komaj sem se prisilil, da sem poslušal do konca in nisem prej izklopil (zato da mi ne bi kdo očital, da nisem objektiven). Pa takrat je zgledala še čisto v redu.

Kar se talenta tiče, se meni ne zdi nekaj posebnega, pač ima zelo močan glas in širok razpon. So what. Take še iz American Idola precej hitro ven letijo.
smile-1.gif


@wacko: Ni pomemben samo glas. Za dobrega izvajalca potrebuješ še nastop, primerno garderobo, makeup, obnašanje in nenazadnje tudi primerno družbo. Lep primer je Britney pred Federlinom in po njem.

"Morrison, Hendrix, Janis Joplin, Cobain (in še mnogi)..."
Za razliko od Amy mi je njihova muska všeč. A kljub temu so tudi oni zame sinonimi za junkie.

Moje sporočilo je: Amy Winehouse je freak show.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Če ta baba dobr poje pol
bonk.gif
. Ko svija na kolinah. Kao nekaj se matra izpade pa ko da se ji je coke v grlu zaštopal.
 

Baltazar

Pripravnik
17. sep 2007
955
0
16
Dobra, ekspresivna in ima probleme z drogami, kot Billie Holiday. V enem komadu ji je čisto podobna.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:

@wacko: Ni pomemben samo glas. Za dobrega izvajalca potrebuješ še nastop, primerno garderobo, makeup, obnašanje in nenazadnje tudi primerno družbo. Lep primer je Britney pred Federlinom in po njem.

"Morrison, Hendrix, Janis Joplin, Cobain (in še mnogi)..."
Za razliko od Amy mi je njihova muska všeč. A kljub temu so tudi oni zame sinonimi za junkie.

Moje sporočilo je: Amy Winehouse je freak show.

Za dobrega izvajalca že sama glasba opravi dobršen del pri samopromociji. Naštete zadeve (družba, obnašanje, garderoba...) nujno potrebujejo samo novodobne instant pevke. Britney ni glih nek dokaz. Če bi ona živela še naprej njeno prejšno barbi življenje je folk tud povohal nebi po treh letih. Tako pa pride ločitev, otrok, pijanost, razkazovanje češple in ponovni senzacionalni comeback... pa je spet pritegnila pozornost in se njen komad spet vrti. Ne vidim ravno neke povezave z glasbo v njeni zgodbi. Če pa drugi poslušajo glasbo nekega izvajalca zato, ker je nek približek "idealnega" izgleda in obnašanja pa je to njihov problem.

Zate so sinonim za junkije... jst jih pa poslušam in tisto kar slišim mi je všeč. Če so rabil bil nadrogirani, da jim je ratal tako musko nardit, pa naj bodo... funkcijo glasbenika so opravljal neprimerno bolje, kot novodobni glasbeniki, kateri so v večini bolj lutke, katere se pošilja po elitnih zabavah.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
S tem ko se drogira, dela sebi le reklamo. Ogromno ljudi sliši za njo samo zaradi njenega načina življenja
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
Citat:
Uporabnik Florjan pravi:
No ja, no! Ultratalentirana in zadrogirana pevka. Ti dve stvari ne gresta skupaj. Če bi bila talent bi ne bila pevka in se tudi nebi fiksala, vsaj tako javno in neumno ne. Po mojem občutku je butasta baba!
tukaj se pa zelo motiš. ne bom rekel vsi, ampak večina glasbenih legend je bila (ali pa je še) na heroinu.. jimi hendrix, eric clapton, ray charles, johnny cash, janis joplin, david bowie, dee dee ramone, kurt cobain, lou reed, iggy pop, john cale, layne staley (alice In chains), člani skupine red hot chilli peppers..pa še cel dan bi se lahko naštevalo. po mojem mnenju, če se ne bi drogirali, ne bi bili tako uspešni kot so bili, čeprav nekateri zaradi tega le kratek čas. brez droge enostavno ne bi mogli prenesti vsega pritiska in bi pač enostavno odnehali, ker biti po mesec, dva tri na turneji, včasih vsak dan v drugi državi brez enga vredu počitka pomojem ni ravno enostavno. pa tudi takrat ko naj bi bli fraj, niso imeli pravega miru. droga pa jim je dajala neko oporo, sprostitev, ampak žal je tudi veliko legend spravila v grob
 

Poti

VIP titula
21. avg 2007
5.060
0
36
40
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Če ta baba dobr poje pol
bonk.gif
. Ko svija na kolinah. Kao nekaj se matra izpade pa ko da se ji je coke v grlu zaštopal.

No in kdo ima po tvojem mnenju dober glas oz. dobro poje? Britney?