Amis - elektro TV set in komunikator Albis

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Živjo,
ima še kdo probleme z Amis neodzivnim komunikatorjem? Po vseh mukah, da sploh koga prikličeš, so mi zamenjali daljinca, pričakovano brezuspešno. TV ne trza. Menda imajo v torek neko nadgradnjo, ker gre za sistemsko napako, po torku naj bi komunikator / vmesnik zopet reagiral na daljinca. Ali kdo kaj ve o tem?

Sem razmišljala o prestopu k T2, vendar ne vem, če je Amisov elektro TV set ( za prenos signala po elektriki iz ene sobe v drugo) kompatibilen z opremo pri T2. Ali gre za univerzalni TV set, ali bi torej pri T2 to delovalo? Ker njihov je spet 150 €....
shocked-1.gif
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.941
113
Ta teden so popolnoma prenovili uporabniški vmesnik na komunikatorjih. Izklopi ga iz elektrike in počakaj približno 10 minut, da se posodobi. Ob prvem priklopu smo se kar dobro hecali, saj sem po prejemu dveh komunikatorjev prejel enega, ki je bil kaput. Zamenjava je bila ravno tako kaput. Kot tudi zamenjava za zamenjavo
grin1.gif
Na koncu je v tretje le šlo in vse deluje še danes. Amisova tehnična podpora je bila brezhibna.

Albis jaz za IPTV uporabljam po celi hiši in deluje brezhibno že tretje leto.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Sem razmišljala o prestopu k T2, vendar ne vem, če je Amisov elektro TV set ( za prenos signala po elektriki iz ene sobe v drugo) kompatibilen z opremo pri T2. Ali gre za univerzalni TV set, ali bi torej pri T2 to delovalo? Ker njihov je spet 150 €....
shocked-1.gif

Amisov je verjetno njihov in ga bo treba vrniti razen, če si ga plačala.
Sam sem zmontiral kar precej teh od TP Linka in so delovali OK.

Glede neodzivnosti daljinca - ste preizkusili z novimi ali "drugimi" baterijami
wink-1.gif


Pa če slučajno kdo ne ve kako testirati daljinec, ki so po večini vsi IR.
Vklopiš fotoaparat na telefonu in vanj usmeriš daljinec - vidiš, kar drugače ne vidiš
zmaga.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
No evo, pri Amisu je bil takle set konkretno dražji
10.gif
. Ja, zdaj je moj.
Baterije so bile prvo, kar sem zamenjala. Daljinec je OK, pa so so mi vseeno vmes poslali drugega. Zdaj imam dva daljinca in še vedno ne morem gledati nič.
bonk.gif

Čakam na jutri, ko naj bi bila neka famozna nadgradnja, ki bi aktivirala neodzivne vmesnike/sprejemnike.....
confused-1.gif

Res ne vem, zakaj jim je tako težko poslati nov digitalni sprejemnik???
Jutri grem v napad
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
18.016
9.166
113
40
MB
hopala, sem imel isto temo odprto pred časom tukaj, pa sem potem pozabil objavit kako se je razpletlo, jaz sem gnjavil na Amis v eno, dosegel da imam nov modem in box za tv, zdaj deluje kot je treba, pa še en mesec sem dobil dobropis.

je pa bilo pri meni poleg tega da se box ni odzival na daljinca, tudi to da ko sem prižgal LED luč v dnevni je začel tv kockat
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Živjo,
ima še kdo probleme z Amis neodzivnim komunikatorjem? Po vseh mukah, da sploh koga prikličeš, so mi zamenjali daljinca, pričakovano brezuspešno. TV ne trza. Menda imajo v torek neko nadgradnjo, ker gre za sistemsko napako, po torku naj bi komunikator / vmesnik zopet reagiral na daljinca. Ali kdo kaj ve o tem?

Sem razmišljala o prestopu k T2, vendar ne vem, če je Amisov elektro TV set ( za prenos signala po elektriki iz ene sobe v drugo) kompatibilen z opremo pri T2. Ali gre za univerzalni TV set, ali bi torej pri T2 to delovalo? Ker njihov je spet 150 €....
shocked-1.gif
Že nekaj časa je treba uno ta črno "konzervo" vsaj enkrat dnevno resetirati, pa spet malo dela!
jezen.gif