Ambasada GaViOli

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
heh, mi smo bli prejšnji vikend u FF-not nas ni blo več kot sto (pa pomoje precej pretiravam), muska špica, vstopnina simbolična, pa še dj mi je cd dal
cheer.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
FF se je izpel tako kot še nekateri novi klubi... Od začetka je biu notr skos žur, skos dogajal. Dijakonorije in podobne zadeve so bile nabasano polne, redki eventi z elektronko prav tako. Pol se pa folk nažre placa, ker nima tistga "čara", kot naprimer K4 ipd...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
V k4 je skoz polno. Ne vem zakaj bi se izpel. Problem je v ljudeh, ki v tak klub zahajajo. K4 je vedno veljal za neko "underground" sceno in ne vidiš notri šmekerjev. Pride folk, ki hoče pozabit na ostali svet in se predvsem zabavat. Ne pa neke zakompleksanje ženske, ki se imajo za lepe in "zajebani" modeli.
 

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
V k4 je skoz polno. Ne vem zakaj bi se izpel. Problem je v ljudeh, ki v tak klub zahajajo. K4 je vedno veljal za neko "underground" sceno in ne vidiš notri šmekerjev. Pride folk, ki hoče pozabit na ostali svet in se predvsem zabavat. Ne pa neke zakompleksanje ženske, ki se imajo za lepe in "zajebani" modeli.

Amen.
zmaga.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
heh, mi smo bli prejšnji vikend u FF-not nas ni blo več kot sto (pa pomoje precej pretiravam), muska špica, vstopnina simbolična, pa še dj mi je cd dal
cheer.gif

fuck3r tud bonus komada ni hotu zarolat, pa tok lepo smo ga prosil... pol pa kr ob 4ih domov.. mal je zamoril s tem, ampak ok, je bil prej dost ql "privat" party
grin1.gif
 
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
V k4 je skoz polno. Ne vem zakaj bi se izpel. Problem je v ljudeh, ki v tak klub zahajajo. K4 je vedno veljal za neko "underground" sceno in ne vidiš notri šmekerjev. Pride folk, ki hoče pozabit na ostali svet in se predvsem zabavat. Ne pa neke zakompleksanje ženske, ki se imajo za lepe in "zajebani" modeli.

K4 in Metelkova sta edina placa v LJ kjer boš mene srečal
tongue-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
KSZ

Hčerka od lastnika pravi, da se ne bo zaprlo, vsaj do poletja še ne.
smile-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Lipa je bila v svojih zlatih cajtih dober klub, pol so pa vedno mlajše notri spuščal in je itak postala beda, polna mulcev...partyji so znal bit dobri.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.208
680
113
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Lipa je bila v svojih zlatih cajtih dober klub, pol so pa vedno mlajše notri spuščal in je itak postala beda, polna mulcev...partyji so znal bit dobri.

ja , lipa je bla res ql v ljubljani. sam škoda ker se je zadeva tragično končala. bil notr dostkrat pa vedno bp.

lp
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
tut men je bla lipa kul:)
pa vsaj en plac smo imeli, kjer se je trance vrtel.. zdej pa sam se ta gastrodrisko