Amazonski pragozd gori

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113

When asked by reporters on Thursday if he still believes climate change isn't real, Trump said, "No, no. Not all all. Nothing's a hoax. ... It's a very serious subject. The environment is very important to me. I'm a big believer in that word, the environment. ... I want clean air, I want clean water.

:evil:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Pravilno. Tako si bo pridobil še kaj dodatnih glasov in še lažje zmagal kot že sicer :evil:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Jih boš videl konec leta.
Ker bedaki ne vedo, da mu z neprestanim pluvanjem po njem in impeachmentom samo delajo reklamo.
Tako je, za sebe bi se mogli brigat, bi več naredili za kampanijo. Trump jih samo reflektira jim nabija nazaj kaj sproducirajo in potem zmaga. Simpl bo. Imho.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
1579668587407.png
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
všeč mi je tale predlog:
"Uvedite davek na ogljik v okviru zelene davčne reforme, ki bo prihodke od davka v celoti in enakomerno vrnila državljanom kot ogljične dividende "

sicer podatek iz lanskega leta, ampak vseeno, za občutek cena goriva
neto cena goriva je 55 centov na liter. k temu je potrebno prišteti 5 centov za takso CO2, 0,8 centa dodatka za zagotavljanje prihrankov energije, 39 centov trošarine, 1 cent prispevka za zagotavljanje podpor proizvodnji električne energije in 22 centov DDV, tako da me pride končna cena 124 centov. torej že zdaj pri gorivu plačam več kot polovico raznih dajatev, prispevkov, dodatkov, davkov (počasi bo zmanjkalo različnih besed). k temu pa bi oni radi dodali še davek na ogljik, katerega bomo itak kolektivno v celoti dobil nazaj? čemu potem davek?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tesla - enakovreden Einsteinu, je hotel narediti malce reda, pa so ga zjahali.
Davek na davek in na davek :obesise: Nekaj nedojemljijega mi je bilo takrat, mislim da 1999, ko smo kolektivno uvedli DDV. Nisem mogel in še danes ne morem dojeti, da je elita šla sprejet nekaj takega. Seveda, sedaj je pa treba manjko nadomestiti, trošarine itd. Jaz bi predlagal še en davek, v višini 0,04%, za koriščenje prebranih besed Demza na Alterju. :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne, to je moj intelektualni doprinos. Torej 0,04% bi bilo čisto spodobna cifra.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
This was part of a study by NASA, which also concluded that Artic temperatures are still rising, Artic sea ice is getting thinner and notes a 12.8% decrease in sea ice extent from the 90s. Stop cherry picking from studies.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Mhm. Za konc zadnje ledene dobe so bile krive plastične vrečke. Linka ti ne dam da ne boš potem spet komentarje copy in izpadel v ogledalu blazno pameten.