Alter minime(eting) :-)

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.718
-1.008
113
145 km SZ od Opatije
ViLiam
samo eno podvprašanje:
ti osebno poznaš Kamele0N -a in kalbo -ta? Ker ne razumem, kako bi drugače razvil svojo teorijo?
Dajte že enkrat razčistit v svojih glavah: RL ni isto kot VL. Ljudje v VL nimajo zadržkov, sploh ne taki, ki se ne upajo javno izpostavit (recimo se srečat v živo). Bilo je že nebroj srečanj, pa se dobro spomnim Kamelčija, kot tudi Kalbota, medtem ko 123 in tebe še nismo videli ...
To ste bolj take sorte ljudje, kot je bil KKK. Kapuce na glavo pa udri po človeku, a ne?
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Do volitev meeta ne bo, ker bi bilo preveč reskirano. :cool:
Kokr se nazadnje spomnim ni blo niti besede o kaki politiki, tko da se ni za bat. Da bi se tepl tud ne. Mamo dost politke in čiknfajta kle gor. Če se dobr spomnem smo mel lep čas debato, kako bomo pekl pa jedl, to so prave teme.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.466
113
Ne... Smo hotl... Pa je pol ViLiam zamoril sceno s svojim obnašanjem na meetu...

Še mrzla voda iz kozarca pol ni pasala več!
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Kokr se nazadnje spomnim ni blo niti besede o kaki politiki, tko da se ni za bat. Da bi se tepl tud ne. Mamo dost politke in čiknfajta kle gor. Če se dobr spomnem smo mel lep čas debato, kako bomo pekl pa jedl, to so prave teme.
Drži, res pa je, da tokrat obljubljajo udeležbo nekateri, ki so močni na jeziku. Je pa res, da je bilo 1x na nekem pikniku precej vroče, vsaj na začetku so bili nekateri čisto bledi.... :evil:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
A našga gozdarja s Štilarco misliš? Ta se ne bo pojavu, nič bat. Če se pa bo, pa zihr ni tok zagnan za gozdarjenje, kot se dela, če pa je, ga pa lohk hitr umirimo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Sej veš, da nabildani bicepsi, pa maska pod brado še ne pomen, da si taprav dec.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
ViLiam
samo eno podvprašanje:
ti osebno poznaš Kamele0N -a in kalbo -ta?
To ste bolj take sorte ljudje, kot je bil KKK. Kapuce na glavo pa udri po človeku, a ne?
Torej si isti kot jaz. Če me osebno ne poznaš kako moreš potem to govorit o meni kakšen sem?

ViLiam
Dajte že enkrat razčistit v svojih glavah: RL ni isto kot VL. Ljudje v VL nimajo zadržkov, sploh ne taki, ki se ne upajo javno izpostavit (recimo se srečat v živo). Bilo je že nebroj srečanj, pa se dobro spomnim Kamelčija, kot tudi Kalbota, medtem ko 123 in tebe še nismo videli ...
Nekaj časa se lahko pretvarjaš in nekaj glumiš. Po tako dolgem času se pa VL in RL združita, ne moreš dolgo glumiti. Tako da ja, če osebe ne poznaš osebno oziroma je nisi še spoznal v RL si lahko si ustvariš neko vizualno sliko določenega osebka, ki pa je v VL lahko še bolj realna kot pa si nekateri sploh lahko predstavljate, ker ravno tam se nekateri pokažejo v pravi luči, ker si v RL sploh ne upajo. Saj kmalu vidiš kdo kam spada. Če nekomu nekaj rečeš pa nima veze kje potem se ne morem pretvarjat, da to ni to. Ne moreš enkrat nekoga pljuvat, ga žalit potem pa z njim it na pijačo. Halo. To niso bile lahke besede. Nikjer ni videt, da bi to razčistila na tak ali drugačen način. Ne vem no. Pa če že Kameleon vsaj pove tisto kar misli, saj ni rečeno, da ima prav toda ajd. Toda Kalbo...to je pa poden.
Ne vem kakšni ste vi toda jaz ne prenesem hinavcev, lažnivcev, potuhnjencev, ...
Vem da je večinoma vse trollanje toda, da bi se potem s takim človekom še družil v RL. Ja pa ni šans.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Izoliranc

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
Torej si isti kot jaz. Če me osebno ne poznaš kako moreš potem to govorit o meni kakšen sem?


Nekaj časa se lahko pretvarjaš in nekaj glumiš. Po tako dolgem času se pa VL in RL združita, ne moreš dolgo glumiti. Tako da ja, če osebe ne poznaš osebno oziroma je nisi še spoznal v RL si lahko si ustvariš neko vizualno sliko določenega osebka, ki pa je v VL lahko še bolj realna kot pa si nekateri sploh lahko predstavljate, ker ravno tam se nekateri pokažejo v pravi luči, ker si v RL sploh ne upajo. Saj kmalu vidiš kdo kam spada. Če nekomu nekaj rečeš pa nima veze kje potem se ne morem pretvarjat, da to ni to. Ne moreš enkrat nekoga pljuvat, ga žalit potem pa z njim it na pijačo. Halo. To niso bile lahke besede. Nikjer ni videt, da bi to razčistila na tak ali drugačen način. Ne vem no. Pa če že Kameleon vsaj pove tisto kar misli, saj ni rečeno, da ima prav toda ajd. Toda Kalbo...to je pa poden.
Ne vem kakšni ste vi toda jaz ne prenesem hinavcev, lažnivcev, potuhnjencev, ...
Vem da je večinoma vse trollanje toda, da bi se potem s takim človekom še družil v RL. Ja pa ni šans.
Glede na to da si na forumu slab mesec, vecina tistih ki se dobijonv zivo pa vec kot 10 let se ni ravno za sekirat kake obcutke imas ali pa nimas.
Te pac ne bo, zakaj bi iz tega zdej dramo delali?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Torej si isti kot jaz. Če me osebno ne poznaš kako moreš potem to govorit o meni kakšen sem?


Nekaj časa se lahko pretvarjaš in nekaj glumiš. Po tako dolgem času se pa VL in RL združita, ne moreš dolgo glumiti. Tako da ja, če osebe ne poznaš osebno oziroma je nisi še spoznal v RL si lahko si ustvariš neko vizualno sliko določenega osebka, ki pa je v VL lahko še bolj realna kot pa si nekateri sploh lahko predstavljate, ker ravno tam se nekateri pokažejo v pravi luči, ker si v RL sploh ne upajo. Saj kmalu vidiš kdo kam spada. Če nekomu nekaj rečeš pa nima veze kje potem se ne morem pretvarjat, da to ni to. Ne moreš enkrat nekoga pljuvat, ga žalit potem pa z njim it na pijačo. Halo. To niso bile lahke besede. Nikjer ni videt, da bi to razčistila na tak ali drugačen način. Ne vem no. Pa če že Kameleon vsaj pove tisto kar misli, saj ni rečeno, da ima prav toda ajd. Toda Kalbo...to je pa poden.
Ne vem kakšni ste vi toda jaz ne prenesem hinavcev, lažnivcev, potuhnjencev, ...
Vem da je večinoma vse trollanje toda, da bi se potem s takim človekom še družil v RL. Ja pa ni šans.
Zanimivo. V manj kot mesecu si spoznal kakšen sem? No, oni gozdar mi pravi krivoprsti pajkićar, se pa ne zaveda, da me s tem neizmerno zabava. Ti mi pa praviš hinavec, to boš pa malo bolje obrazložil, lahko tukaj, še lepše pa v živo, pa da te vidimo, če boš še tok zgovoren. Če te pa ljubezensko razmerje med mano in kameleonom skrbi, ali si pa celo ljubosumen, pa nisem jaz kriv, še manj pa kameleon. Midva sva se že zmenila, če bova pa še kdaj različnih pogledov na svet, si bova pa to tudi povedala, v RL ali pa VL. Mal ti je definicija hinavca ušla, ker če česa ni med mano in kameleonom, je pa to hinavščina.
 
  • Haha
  • Ljubezen
Reactions: Hanzi in Kamele0N

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Glede na to da si na forumu slab mesec, vecina tistih ki se dobijonv zivo pa vec kot 10 let se ni ravno za sekirat kake obcutke imas ali pa nimas.
Te pac ne bo, zakaj bi iz tega zdej dramo delali?
Ni treba bit dolgo tu gor pa kmalu vidiš kakšna je situacija. Moderator Kameleon itak takoj pobriše kar mu ne paše. Mu že ne paše resnica. Resnica boli. Očitno si ti v istem rinčku. Da bi bil na take ljubosumen :valjamse: Oprosti nisi moj tip.
Kmalu vidiš da je to privat forum ene deset modelov, ki si ga radi na privat partyih mal potegnejo ostalo je pa joke.:cheer:
Je pa lepo da če se že prej v RL niste dobili ste se pa spoznali takole preko foruma.
Želim vam dober party.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
Ni treba bit dolgo tu gor pa kmalu vidiš kakšna je situacija. Moderator Kameleon itak takoj pobriše kar mu ne paše. Mu že ne paše resnica. Resnica boli. Očitno si ti v istem rinčku. Da bi bil na take ljubosumen :valjamse: Oprosti nisi moj tip.
Kmalu vidiš da je to privat forum ene deset modelov, ki si ga radi na privat partyih mal potegnejo ostalo je pa joke.:cheer:
Je pa lepo da če se že prej v RL niste dobili ste se pa spoznali takole preko foruma.
Želim vam dober party.
Ocitno si moten da uspes vse skupaj v neko gay zaroto spremenit. Sej mas svoje privat prijatelje, kaj se sekiras
 
Ni treba bit dolgo tu gor pa kmalu vidiš kakšna je situacija. Moderator Kameleon itak takoj pobriše kar mu ne paše. Mu že ne paše resnica. Resnica boli. Očitno si ti v istem rinčku. Da bi bil na take ljubosumen :valjamse: Oprosti nisi moj tip.
Kmalu vidiš da je to privat forum ene deset modelov, ki si ga radi na privat partyih mal potegnejo ostalo je pa joke.:cheer:
Je pa lepo da če se že prej v RL niste dobili ste se pa spoznali takole preko foruma.
Želim vam dober party.

te pa se jim pridruži pa vas bo 11. če se s tem ne strinjaš pa maš tud javne forume, sam to je šđe bolj bogo, pa še večja modijevska diktatura tam vlada
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan