Ali za Vatikan sploh še obstaja kakšna odrešitev

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ni kaj, stara gospa ga še kar seka.
aplauz.gif


http://www.mladina.si/115660/dr-uta-ranke-heinemann-ali-za-vatikan-sploh-se-obstaja-kaksna-odresitev

Citat:
Ratzinger je bil tisti, ki je v leta 1992 napisanem katekizmu učil, da je bolje dati svoje hčerke, da jih posilijo, kot pa dovoliti homoseksualne spolne akte. Z njim je cerkev dosegla tudi vrhunec sovraštva do žensk in spolnosti.

Citat:
Naslov te knjige, v kateri je Ratzinger presegel samega sebe, je Luč sveta. V njej je cela tri poglavja namenil homoseksualcem...

...Normalni človek se seveda s tem ne ukvarja, Ratzinger pa se očitno s tem u-k-v-a-r-j-a. Verjetno ga je strah za njegov homoseksualni biotop...

Citat:
S homoseksualci je bilo namreč manj težav. Ni govoric, da se kaj dogaja. Če pride na kakšno prireditev kdo z žensko, so lahko govorice, ko pa prideta tja dva kardinala, je to krepost.
evil.gif


Citat:
Nedavno sem gledala Ratzingerja, ko je pridigal na zboru mladih, zaljubljenih parov. Ti mladi sedijo tam skrčeni in prestrašeni pred papežem in ta jim govori o treh stvareh, pred katerimi se morajo obvarovati: droge, alkohol in seks.

Citat:
Dejstvo je, da ni na svetu nobenega poklica, v katerem bi bilo toliko homoseksualcev, kot jih je v katoliškem kleru.

Citat:
Leta 2001 je Ratzinger zaukazal, da morajo o pedofilskih prestopkih nadškofi poročati le Vatikanu. Potem te pedofile prestavljajo k novim fantom, v nove škofije. Temu pravijo terapija.

Citat:
Dva moška prideta v Sodomo in prenočita pri Lotu, Abrahamovem nečaku. Pred njegovo hišo se zberejo moški iz Sodome in zahtevajo spolni odnos z obema obiskovalcema. Lot pravi, da tega svojim gostom ne bo storil. In nato doda: Imam dve hčerki, ki še nista spali z moškim. To pomeni, da sta hčerki stari okrog 12–13 let. Pravi torej: Vzemite ju in počnite z njima, karkoli želite, samo pustite ta dva moška pri miru. Uradno stališče papeža Benedikta torej je, dajte raje svoje mladoletne hčerke – device – moškim, da počno z njimi karkoli, samo ne dovolite spolnega odnosa med moškimi!

Citat:
Cerkev ne obsoja vojn ali smrtne kazni tako, kot obsoja splav.

Citat:
Nova zaveza je namreč knjiga pravljic. Lazar pride iz groba in gre potem nazaj v grob. Jezus, in pri tem vztraja Benedikt, je tudi vstal iz svojega groba in šel na večerjo. Gre za knjigo pravljic, ki jih razmišljujoč človek ne sme več jemati resno. Ali lahko verjamete, da je Marija dobila otroka od Svetega duha? Mene je cerkev izobčila in izgubila sem tudi profesuro, zato ker sem trdila, da Marija ni mogla biti hkrati devica in mati.

Citat:
Da je bog svojega sina pribil na križ in mu je bilo prijetno, zato da bom jaz čez 2000 let odrešena? S tem je narobe prav vse. In kaj je to ljubezen, o tem cerkev in Ratzinger nimata pojma; ponavljata zgolj besedo caritas, torej znani odnos katolikov do vseh ubogih.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Najprej pokaži ali povej, kje so petletni punčki kri spustili, čeprav tega niso imeli v takratnih zadolžitvah pri sojenjih čarovnicam,.....ker drgč, boš navaden nakladač in kontra RKC agitator,-mogoče celo plačan
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
· 1 woman burned, from Kritevu, Croatia, 1740
· Her 7 year old daughter, whose "veins were cut," Kritevu, Croatia, 1740
· Another woman burned, from Kritevu, Croatia, 1740
· Her 5 year old daughter, whose "veins were cut," Kritevu, Croatia, 1740
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ok, samo ni pa pošteno da si njihovo svinjarijo na slovenska pleča zvalil, ,,v naših prostorih,,, al kak si že napisal
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Še cvetk:

Papež objavil še zadnji del trilogije o Jezusu

Citat:
Še en mit, ki ga papež zavrne, je prisotnost živali ob Jezusovem rojstvu.

Po njegovem prepričanju v evangeliju ni nikakršne podlage za to, da so bile ob rojstvu živali res prisotne, vendar so podobe ovnov in oslov postale tako močno razširjene, da so zdaj uveljavljen del predstave o Jezusovem rojstvu.

Ja, prisotnost živali je ful neverjetna stvar, do katere moramo biti skeptični. Z ostalimi štorijami, npr. porod device, umik morja in vstajenje od mrtvih, ni najmanjšega problema.
hysterical-1.gif


Poleg tega iz zanesljivih virov vemo, da je koštrun bil prisoten.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Malo se ozrite okoli sebe in se prepričajte, zgodovina, napredek človeštva,-družbene ureditve, -ne vem kak bi se izrazil, gre nazaj namesto naprej, kot je bilo do nedavnega......in zakaj misliš, da ne bo, še enkrat inkvizicija nazaj na svetlo prišla?...in takrat se bomo malo pogovorili
evil.gif
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Ko se pojavijo manijaki z mučilnimi napravami, se lahko skoraj vsak pameten nardi dost neumnega, da gre skoz, nekateri pa očitno raje na tem delate že preventivno. Na letošnji konec sveta si že tudi pripravljen?
grin1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ka zajebavaš, ....ne vem ker že forumaš, mi NI hotu podarit čolna, pa še uno goro v Franciji so mi zaprli, da ne morem gor.........kak se nej pol pripravim
cry12bpy.gif
 
Nazadnje urejeno: