Akumulator za otroški avto

Raveman

Pripravnik
12. avg 2014
56
0
6
Otrok ima https://www.eigrace.eu/izdelek/baterijski-elektricni-avto-ford-ranger/ tale električni avto. Ker se je kar nekaj vozil, in je avto preko zime tudi stal v stari neogrevani hiši, so baterija dokaj načete oziroma je razlika proti lani. Ker nisem iz stroke me zanima:

1. Kateri akumulator naj kupim ter da ni poceni kitajska zadeva.

2. Po možnosti naj bo "močnejši" se pravi da avto zdrži dlje časa.

Avto ima 2 akumulatorja :)...to sem že preveril

Hvala za odgovor
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ima moj sin enak avto, le starejšo izvedenko, pogon samo 2 wd. Najprej poglej kaki so akkuji noter in tu napiši.

Ta avto je neuničljiv, kaj vse je že moj sin sedaj 5 letnik delal s tem avtom, pa nekako razbil le luči, sicer pa Ni Gaucho, ker je veliko veliko boljši.

Ta avto je ja Kitajski in ima noter gel akumulatorje, ki zlepa ne odpovedo. Sin ima noter enega 12 V 10 AH ( morda 12) in ja po 3 letih gnavljenja avta je akku še vedno brezhiben vozi na polno brzino avto ca 45 minut. Smo pa sinu še malo dodelali vozilo, še talne, luči, še dodatne luči, še volt in amper meter in nekaj tega za male pare, pač bolj igranje.

Pri nas bo tak akku 2 x dražji, kot z Ebaya, pa obvezno GEL varianto, da je varno, ker Gaucho ima noter kislino in se čudim, da to dovoljio za otroke.
 

Seba_25

Zelenc'
29. jan 2024
1
-4
1
#matofill
se popolnoma strinjam s tabo. Ta Ford je res zelo dober. So pa kitajci še v eni stvari že prehiteli Peg Perego.
Poglej si to:

Zo za tamale nardili že kar pravi avto. 15km/h, zavore, diferencial, vzmetenje. Nor avto. Bi se tamali lahko kar z avtom vozili v šolo.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: matofill in jest5

Ador

Majstr
7. avg 2019
456
258
63
#matofill
se popolnoma strinjam s tabo. Ta Ford je res zelo dober. So pa kitajci še v eni stvari že prehiteli Peg Perego.
Poglej si to:

Zo za tamale nardili že kar pravi avto. 15km/h, zavore, diferencial, vzmetenje. Nor avto. Bi se tamali lahko kar z avtom vozili v šolo.
Baje da že okoli šol širijo parkirišča. Take bolj hribovske šole bodo dobile pa heliodrome kjer bodo pristajali s quadrocopterji.