ADRIA TOPO 2.20

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Živijo.Mogoče bo izgledalo noro, pa vendar na E66 sem naložil AR in SCG preko Mapsource. Nato sem naložil Topo 2,20 direktno (odklenjeno) . Vse ostalo dela, kako pa zaženem oz. na kak način začnem uporabljati Topo, kje moram pritisniti oz kaj nastaviti, da mi bo kazal pot z topo karto?
In še nekaj. Ali moram čeželim imeti CN, Adria route in SCG jih vse združiti v eno mapo preko Map source ali jih lahko naložim posebej, skratka ali lahko , ob vsem kar imam naloženo naložim kot tretjo mapo še CN, brez da jo združim z SCG in AR?
Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.333
667
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
- Kolikor je meni znano lahko imaš na GXT lahko samo 2 seta kart, torej 2 img datoteki, (+bazno karto - gmapbmap)
- Adria topo ni rutabilna, zato te ne more vodit
- CN (gmapsupp) in AR (gmapprom) naložiš posebej (SCG si niti ne nalagaj, ker jo generalno gledano itak boljše pokriva AR)
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.577
685
113
toti Maribor
Karte imaš lahko posebaj naložene, vendar moraš imeti vsako posebej preimenovano. Npr. CN daš na kartico pod imenom gmapsupp.img, AR na napravo z imenom gmapprom.img in AT prav tako na napravo pod imenom gmapsupp.img. Sicer naprave E66 ne poznam, ampak predvidevam, da je tako. Da bi navigiral z AT 2.20 bolj težko, ker ta karta ni rutabilna in je namenjena pohodnikom.
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
@zakon, mislim da gre za Garmin mobile XT Nokiji E66
smile-1.gif


@mafijec, mislim da poleg gmapsupp.img ter gmapprom.img program prepozna tudi gmapsup2.img. pa se opozorilo, da ne bos slucajno izbrisal datoteke gmapbmap.img, ker potem ne bos mogel preklapljati med kartami.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kot gmapprom naložiš City Navigator in paziš da ne greš preko 2Gb.
Kot gmapsupp pa si v Mapsourcu narediš AR, AT in še kaj in rešeno.

AT ni rutabilna, riše samo ravno črto, nekaj je
smile-1.gif
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
med drugimi tudi jaz
smile-1.gif
velikokrat prav pride. Beckerja ne nosim vedno s sabo, telefon pa, in ce rabim za kaksno malenkost je cisto vredu.
ampak sedaj smo ze zasli iz teme AT 2.20
 

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Hval vsem za odgovore.
@ zakon - tudi jaz imam Mobile XT in sem enakega mnenja kot Twister87.
Kaj bi pa se dalo naložit na E66 z sprejemnikom GPS za pohodništvo (zanima me samo Slovenija) seveda da bi bila rutabilna..
Hvala fantje.
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
V čem je pa razlika med slo in hr verzijo?

HR verzija 2.3 je celo 3 MB večja-torej je v SLO verziji 2.31očitno celo nekaj manj podatkov??
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
To se pravi, da je v SLO verziji Rijeka Reka, v HR verziji pa Trdinov vrh-sveta Gera.

Vrisane ceste, hiše, hribi so pa enaki ali sedaj prav razumem razliko?