Adria adijo?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
Tole.


 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Kakopak, ta verni držijo skupaj proti modernemu svetu :fredi:

ives-tter-bod-together-together-revolt-against-the-modern-world-29947689.png
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Ne eno ne drugo. Išče se razloge kako denar iz proračuna spraviti v žepe.
Jaz bi na zagovor In na odgovornost poklical vse ki so v preteklem desetletju (ali celo dveh) imeli prste zraven pri vodenju in upravljanju AA.
In tukaj je seveda predvsem politika. Ampak seveda je to utopična misel, da bomo iskali krivca med slovenskimi politiki
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Napisal vam bom razliko med "adrio" in "brusel airlines" (namenoma z malo in v narekovajih) pri letih iz Ljubljane v Bruselj in nazaj:
- "adria" je letela zjutraj tja in zvečer nazaj - tako so imeli naši politiki/gospodarstveniki/turisti več dneva in manj noči na lokaciji, kar konkretno pomeni manj nočitev v Bruslju
- "brusel airlines" pa leti zvečer v Bruselj in zjutraj nazaj - če ti je cilj nočno življenje v Bruslju - idealno, za vse ostalo pa dve nočitvi v Bruslju in en delovni dan.

Tako se pač obnaša domicilni prevoznik, da razen svoje vozovnice prinesejo še čimvečji profit lastni državi/mestu,...

Disclaimer: boli me đoko za lete iz LJ, le razliko vam hočem povedat in ne si mislit, da bo vlada s subvencionirano linijo lahko določala čase in dneve poletov.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici
Kar z vlakom naj hodijo v Bruselj. S slovenskimi.
Sem zasledil ta urnik poletov za Bruselj. Nekaj podobnega je za zurich.

Kupim delnice go opti ja