Adria adijo?

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.548
3.587
113
Bo Laudamotion lahko vzel Airbuse od propadlega Tomas Cook a.
Pa bo Ryanair rešen.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.771
9.466
113
Zdaj pa lahko gre emiratom ali pa kitajcem, so odprli največje letališče na svetu. No problem.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.775
2.138
113
Ne glede na vse pa si neletalci ne predstavljate, kakšen je občutek narediti zadnji let v neki firmi, kjer si pustil nekaj let ali mogoče celo kariero.
Jaz sem bil dvakrat v taki situaciji.
jojhata ste letalci kaj posebnega??? imate posebno vez s svojo prvo firmo? si ne predstavljam kakšni ste na pogrebu svoje mame?...
šalo na stran vsakdo, ki dela s srcem in mu je bilo v podjetju lepo in prijetno se težko se zelo težko poslovi tako da letalci niste nič posebnega
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne glede na vse pa si neletalci ne predstavljate, kakšen je občutek narediti zadnji let v neki firmi, kjer si pustil nekaj let ali mogoče celo kariero.
Jaz sem bil dvakrat v taki situaciji.

Jaz sem na tleh, pa sem z ogromnim veseljem potegnil črto po desetih letih matranja v firmi. Še danes mi je žal tistega (izgubljenega) časa.
Če je delovno mesto v redu - OK. Če ni, pa bolje čimprej spokati. Naj se yebejo tisti sami, ki so ga zastrupili!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.112
3.590
113
Marlbor
jojhata ste letalci kaj posebnega??? imate posebno vez s svojo prvo firmo? si ne predstavljam kakšni ste na pogrebu svoje mame?...
šalo na stran vsakdo, ki dela s srcem in mu je bilo v podjetju lepo in prijetno se težko se zelo težko poslovi tako da letalci niste nič posebnega
To pa ni res. Šivilja lahko po izgubi šihta pomisli tudi na to, da bi se bilo najboljše kar fentati. Letalec ne sme niti pomisliti ...
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in Mr_Wolf

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.822
6.414
113
Ne glede na vse pa si neletalci ne predstavljate, kakšen je občutek narediti zadnji let v neki firmi, kjer si pustil nekaj let ali mogoče celo kariero.
Jaz sem bil dvakrat v taki situaciji.
Isto kot zamenjat siht ki si ga rad opravljal...al pa zamenjat enoto...

Pac ves da je to npr zadnja bazna postaja, ki si jo ugasnil, da je 99,99% nikoli vec ne bos...

Pa ko ves da si zadnjic delal na PP... To pomoje dozivlja vsak ki se je vsaj malo navezal ba siht in ima vecinoma lepe spomine nanj.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.804
2.679
113
Za pilote verjetno ne bo težav z novimi službami. VanZ kakšno je trenutno stanje na trgu? Bol je vprašanje kaj bo z ostalimi zaposlenimi. A je kje podatek koliko ima adrija približno pilotov?
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.791
1.949
113
V vsakem cehu so specifike in drugačne povezanosti kolektiva. Prepričan sem, da so knapi ali policisti med seboj in s svojim delom drugače povezani kot prodajalci ali taksisti. Nekaj je šiht, nekaj način življenja.