Adijo Švedska?

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Imate resen problem s posploševanjem: vsi imigranti želijo vojno oz. izvajajo nasilne proteste?Samo 50 procentov? Koliko?

Zadeva bi se hitro rešila, če bi prenehali dojemati imgrante kot homogeno skupino, ki se dobiva v skrivnem brlogu in kuje načrte zoper zahodno civilizacijo. Med imigranti imaš večino, ki hodi v službo, vzgaja otroke itd, in manjšino, ki dela težave. Ne boš verjel - enako kot pri pravih Švedih in Slovencih. Ko se jih enkrat prične metati vse v isti koš (kot delaš ti), se radikalizira še večja skupina in imamo še več problemov.
Ta prva skupina se pri nas kar lepo širi. Ne vidim pa da bi kje delali. Druga je tudi vse večja. Policija ima vse več dela vendar začuda pri nas to v medije ne pride.
Veš kakšen zakon bodo v Rusiji sprejeli? Prepovedano slikati in govoriti po medijih o Ukrajinskih napadih na Ruska tla. Zakaj to pišem tu? Podobno je pri nas z migranti in njihovo problematiko. Nič vse tiho vse pometajo pod preprogo. Ko bo odneslo pokrovko, me zanima kje bo Fajonka, Mesec, Golob in Nikica.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Po valu nasilja na Švedskem naj bi se v boj proti tolpam vključila tudi vojska


Švedistan padel na raven Mehike, kjer so tudi tolpe in vojska na ulici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Po valu nasilja na Švedskem naj bi se v boj proti tolpam vključila tudi vojska


Švedistan padel na raven Mehike, kjer so tudi tolpe in vojska na ulici.
Na Švedskem so najhujše tolpe iz Rusije, Srbije in Albanije. Gor so pa prišli krepko pred sedanjim migrantskim valom.
 

B81

22. jul 2007
34.559
8.997
113
Aja do letos so bli mirni, zdaj pa lomastijo na polno?
Kaj pravi clanek?
 
  • Všeč mi je
Reactions: kemb

kemb

Majstr
7. okt 2018
675
658
93
Verjetno so jim ukinili socijalno pomoč :sprasujemse:

Mogoče so jim povedali, da bo potrebno začeti delati. Samo ne pizdarije.
V vseh teh državah je problem, ker imajo tujci čimprej otroka... kako jih boš potem izgnal?
Zelo malo pa je takšnih, kateri sprejmejo vrednote države kjer bivajo. Umsko so še vedno v izvorni državi.
Poglej Slovenijo. Veliko tujcev je prišlo v času Jugoslavije iz ostalih republik. Določeni niso nikoli znali oziroma hoteli govoriti slovenščino, nekateri pa so govorili zelo lepo.
In sedaj si poglej generacije njihovih vnukov, kateri sploh nočejo govoriti slovenščino ampak vse nekaj z naglasom, pa črko L vlečejo kot čigumi. So bolj ponosni, da so iz območja bivše Jugoslavije, kot pa njihovi predniki...
Zanimivo, a ne....
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.908
3.027
113
Na Švedskem so najhujše tolpe iz Rusije, Srbije in Albanije. Gor so pa prišli krepko pred sedanjim migrantskim valom.

O teh zaradi katerij je vojska na cesti niso iz srbije, rusije in albanije.

Nihov vodja je po rodu kurd iz Irana, ki se že vse življenje uspešno integrira v zahodno kulturo. Kot stotine tisočev drugih ki so prišli v zadnjem desetletju.

p.s to da je večina članov te skupine iz tistega dela ki prehaja preko Rigonc na zahod vejetno ne rabim omenjat.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
  • Všeč mi je
  • Žalosti me
Reactions: Ateis in Kamele0N

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.946
-1.472
63
IMG_20231014_210509.jpg
 
  • Haha
Reactions: sajkek

kemb

Majstr
7. okt 2018
675
658
93
Če bo šlo tako naprej, bo po več mestih v Evropi vojska zamenjala policijo, samo ne za teden ali dva..