A1 trojček

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Sem že dobil namig za Chromecast. Če lahko se s telefona predvajam vsebino na TV, potem je super.
Imaš ti kak konkreten predlog za "škatlico". Pa da laufa na A1 wifi, da se ne bom zajebava se z dodatnim ruterjem.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Če želiš polno funkcionalen Chromecast iz telefona na to škatlico, ti ostane samo ena od uradnih Android TV škatlic... Mibox, Nvidia Shield, ne vem kako je s FireTV, potem se pa že konča ali ap Googlev Chromecast. Vse ostale kitajske imajo Miracast oziroma še to ne, pač pa screencast, Chromecast pa pozabi. Obstaja app, ki doda funkcijo chromecast, ampak deluje kot deluje, ne najbolj zanesljivo. Če gledaš na ceno, potem google Chromecast. ČE želiš še kdaj kak filmček iz USB ključka gledat, potem Mibox.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Nisem ziher če ima in koliko je to pomembno za brezhibno šibanje preko wifi, ampak vem, da navadna 2 ni imela 2pro oz 4k al kako se imenuje, pa je imela še dodatno kabel za net zraven. Skratka če je net in wifi ok, potem mogoče ni treba, ali pa če lepo dela brez, drugače pa dvojka pro oz 4k verzijo, da ima svoj kabl za net. Samo za razmislek...na 5:50 to omeni...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Glede na to, da piše, da ima full star TV, ki nima še niti Youtube in ostalih aplikacij, skoraj gotovo ne podpira več kot FHD ali pa še to ne. Kupoavti Chromecast bi bilo tako brez pomena, ne pridobiš nič. Kupi Chromecast 2 oziroma tisti, ki podpira pač FHD. Ima itak samo Wifi, nisem videl, da bi imel še za kabel not dat.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Res je , TV je Panasonic tx50x60E in še nisem našel na njem wifija in app jev. ;) Niti 4k slike in podobno.
Zatem sedaj tudi ne vem zakaj zdaj 2 in ne 3.
Zdaj moram še to študirat, v čem je fora 2 in 3 , da o drugih Android skatlah ne pišem.
Mirror zadeva se mi zdi kar praktična za ogled kakih fotk iz Google fora in teleofona.
Ne bi pa zdaj kupil neko zadevo par evrov ceneje, ki bi ob menjavi TV postala "neuporabna"
 
Nazadnje urejeno: