a se bo prjel

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
če ti po pravici povem smo vsi moderatorji malce zbegani ... neka višja sila se s tem igra

brezveze o tem debatirat ... to je drug forum ... tukaj je vse fresh in ima dosti možnosti za uspeh
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
bla bla bla

višjo silo si nekam.....

in zakaj so glavne glavce suxa naredile alter.si??? ( a cifra je tukaj celo admin?? na suxu pa je odstopil??? )

zlobeeee :(
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
lahko jih kr začneš talat, jst vidim, da me nekdo obožuje, k mi jih je dal kr 5, mislim, da tut vem kdo ;)
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
kake glavne glavce ... te glavne glavce, ki jih ti misliš imajo "nad seboj" še eno glavco, ki pa žal dela malce po svoje

nič drugega ... tukaj forum ustanavljajo ljudje, ki imajo neka razmišljanja in gledanja na svet
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
aha... no zdaj že greš v pravo smer....
zdaj pa še te tvoje besede utemelji in jih pošli na PM....

:) pogrešam smajlije :p
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Sej so ...
evil.gif


Še par novih
stupid-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Saj smo šele včeraj
grims-1.gif
zares zaštartali. Vse bo in še več. Samo malo "auger masti" (potrpljenja) pa bo.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
daj Cifra...


samoooo kaka je razlika če bom tu... ali na suxu??? kake so prednosti?? so bli na suxu prikrajšani uporabniki ali je bla kaka vojna med admini???
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
ni tam dovolj očitno, da sux počasi tone proti dnu ... sej res da bodo tukaj večinoma isti uporabniki ... ampak tukaj je čisto svež forum z novo ureditvijo, ...

pustimo času čas pa bomo lahko primerjali oba foruma ... ampak že na samem začetku mislim, da ima alter.si več prostora za manevriranje in prilagajanje ter posodabljanje kot pa ga ima trenutno sux
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Sux je še vedno moja prva ljubezen, saj veš, prve nikoli ne pozabiš, a začeli so se krhati odnosi in včasih sem dobil občutek, da vse skupaj visi na nitki. Danes je, jutri ga ne bo, pa smo spet prebrodili vse skupaj in jovo na novo, do naslednjega obvestila. Sam sem se odločil in napisal odpoved.



Programerjev nismo imeli, vsaj takih kot je Mav ne, tabla je bila v najnižji možni točki downgrejda, a pustimo to. Imamo alternativo in kdor bo želel biti z nami bo, kdor pa ne, pa ne.



Internetno morje je itak prostrano in lahko sprejme obilo novih izzivov, največ bark se bo pa zadrževalo v tistih lukah, kjer imajo dober privez, solidno logistiko in kjer se nekaj dogaja. Vzeli smo si za izziv, da naredimo nekaj za našo dušo in mislim ter upam, da nam bo uspelo. Ne sicer samim, skupaj z vašo pomočjo pa lahko premikamo gore.
 

andrej

Pripravnik
20. maj 2007
50
0
6
alter.si = mobisux 2.0 ..



.. ker nikoli ni prišlo do posodobitev suxa, le downgrejda (kot pravi cifra) je bila alternativa pričakovana
cool-1.gif
meni je kul, upam da bo zalaufalo ..



p.s. deluje pa zelo hitro
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
No, po dolgem času se spet javljam s svojim nickom.
Upam, da bo res zalaufalo, ker Sux je že par let tonil proti dnu.

Bomo videli, če bo tole zalaufalo kot mora in če bo spet portal, ki bo omogočal povezovanje in dihanje uporabnikov z njim, kot je to Sux včasih. Držim pesti.
cheer.gif


PS: A je možno dobiti še tega smeška, ker mi je full hud?
aplauz.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Ti pa ne moreš da nebi odprla novega threada in začela spamat
hysterical-1.gif

a ne? spam kotiček je pa prazen
hysterical-1.gif



@skorpy: sej ne bom več skorpy...bom priden
srce-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
z novim suxum naprej !

meni je všeč... ima stari dober dizajn jeeeej
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
No, po dolgem času se spet javljam s svojim nickom.
Upam, da bo res zalaufalo, ker Sux je že par let tonil proti dnu.

Bomo videli, če bo tole zalaufalo kot mora in če bo spet portal, ki bo omogočal povezovanje in dihanje uporabnikov z njim, kot je to Sux včasih. Držim pesti.
cheer.gif



PS: A je možno dobiti še tega smeška, ker mi je full hud?
aplauz.gif


dobrodošel MTL.... sem te pogrešal hehehehe
kako kaj povprečna poraba
smile-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
hysterical-1.gif

sem omenil fotru za ta novi forum... in da naj se počasi poslovi od starega...
pa mi je pojamral:"pa ne zdaj ko sem že postal veteran.... tam bo pa spet vse od začetka šlo
frown-1.gif
"

hysterical-1.gif