A s ti tud not padu

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Sicer že čist off, ampak Borut Pahor mi je bil pa najboljši gost do zdaj
cheer.gif

Pa Jan Plestenjak...yooo-yooo
grin1.gif


Drugač učeri je bil tist rejv party skeč najbl smeeeeh...kwa sta bla frika... Zrnec je bil pa sploh čist avtohton za v kako Ambasado...tist zategnjen fris pa žešæi muvi
hysterical-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Aja pa še to...mensezdi, da je kvaliteta oddaje najbolj odvisna od gostov...če se ti znajo vživet, pol je prov fajn...če so pa ene more od folka, pol je pa bl lame vse skupi.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Aja pa še to...mensezdi, da je kvaliteta oddaje najbolj odvisna od gostov...če se ti znajo vživet, pol je prov fajn...če so pa ene more od folka, pol je pa bl lame vse skupi.

sigurno, sem enakega mnenja
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Sicer že čist off, ampak Borut Pahor mi je bil pa najboljši gost do zdaj
cheer.gif

Pa Jan Plestenjak...yooo-yooo
grin1.gif


Drugač učeri je bil tist rejv party skeč najbl smeeeeh...kwa sta bla frika... Zrnec je bil pa sploh čist avtohton za v kako Ambasado...tist zategnjen fris pa žešæi muvi
hysterical-1.gif

No ja... sej Lado ma kar izkušnje z raznih rejvov, tako da dobro ve kako tam laufajo stvari
wink-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
ja sej te oddaje niso v zivo itak...

drgac pa vcer sm se kr nasmejala do solz pri nekaterih prispevkih
smile-1.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
753
-10
16
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Sicer že čist off, ampak Borut Pahor mi je bil pa najboljši gost do zdaj
cheer.gif

Pahor je tud meni bil 1. liga.
zmaga.gif

what? meni je bil pa Pahor čisti podn, pa onadva tudi ker se je videlo kako se šparata, pač sta se ga malo bala al kaj... brez veze... nasploh pa politika vabit v tako oddajo
uf-1.gif
sej jih mamo polne ekrane tam od 19h naprej...
zadnja oddaja je uspela, se strinjam, Saška se je znala vživet in nasmejat na svoj račun, s takimi gosti oddaja skoz uspe..
grin1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ja ne vem kaj se čudite eni. Take vrste humor ne razumejo vsi. Gre za podobne principe kot jih imata Slon in Sadež, le da una dva imata za moje pojme humor na še višjem nivoju. To je podobno kot tisti, ki se pač ne znajo predstavljat x, y, in z osi s koordinatami. Tisti se pač mora vse na pamet naučiti, ni druge. In vsi tisti, ki pravite, da je humor za en klinac pomeni, da ga enostavno ne razumete, ker gledate na skeče iz čisto drugega vidika. Tako pač je in pika.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Zrnec dela vedno take face, da vmerem od smeha. Bil je dober rejver, metalec pa malo preresen.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:



Drugač učeri je bil tist rejv party skeč najbl smeeeeh...kwa sta bla frika... Zrnec je bil pa sploh čist avtohton za v kako Ambasado...tist zategnjen fris pa žešæi muvi
hysterical-1.gif

video?
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
ja sej te oddaje niso v zivo itak...

drgac pa vcer sm se kr nasmejala do solz pri nekaterih prispevkih
smile-1.gif

TLP je bil takrat v živo, tako da se je majstr v maksimalno 6ih urah iz zombija prelevil v TV voditelja.... jst še juhe nism mogu jest, medtem ko je on skakal pod reflektorji, pa tud četrt tok nism bil "zmatran" zjutri
grin1.gif