A-klasa, DS5 ali Mazda 3 - katerega?

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Vaše debate so res super in vidim, da nekateri res veliko znate
wink-1.gif


Zato me zanima, ali pozna kdo izmed vas rešitev za "welcome light" in "coming home light" funciji?
grin1.gif
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Zakaj nisi kupil avta, ki ima te stvari serijsko. Moj stari fiat ima vse to kar ti pogrešaš pri novi mazdi letnika 2013-2014. Očitno je treba še vedno sklepat kompromise pri izbiri novih avtomobilov.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Eh....zaradi tega se pa RES ne bi odločal za kakšno drugo vozilo
smile-1.gif


To je malenkost in vse drugo mi ustreza....me pa vseeno zanima, če se da kako aktivirat in sedaj vidim, da se to da
wink-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Ponavadi imas na board computer funkcijo on/off za te stvari....vsaj pri meni je tko
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Ponavadi imas na board computer funkcijo on/off za te stvari....vsaj pri meni je tko

Ni ni...smo z nekaterimi iz ZDA primerjali možnosti v nastavitvah in oni imajo to možnost aktivirat v nastavitvah...za EU trg se pa Mazda ni odločila za to možnost (preverjeno pri uvozniku)
cry12bpy.gif


Imamo pa mi recimo nekaj več, kaj oni nimajo in spet obratno.....

Saj bo ta modul povsem zadostoval, če bo seveda znal kdo to zvezat skupaj tako, da bo delalo kakor mora
grin1.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Ponavadi imas na board computer funkcijo on/off za te stvari....vsaj pri meni je tko

Ni ni...smo z nekaterimi iz ZDA primerjali možnosti v nastavitvah in oni imajo to možnost aktivirat v nastavitvah...za EU trg se pa Mazda ni odločila za to možnost (preverjeno pri uvozniku)
cry12bpy.gif


Imamo pa mi recimo nekaj več, kaj oni nimajo in spet obratno.....

Saj bo ta modul povsem zadostoval, če bo seveda znal kdo to zvezat skupaj tako, da bo delalo kakor mora
grin1.gif

Pri Priusu je isto. Čez lužo lahko nastavljajo čas delovanja luči do 60sek., pri nas te opcije ni na programu.
bonk.gif


Mi pa ni za razmetavat armature, da bi priklopil te univerzalne module.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Da ne odpiram nove teme.
Je po dveh letih kaj novih izkušenj z DS5? Ga kdo ima? Rabljenega 3-4 leta? 2.0/120kW? Je to za kupit?