A je techtradecenter.si propadel ?

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Štacuno techtradecenter.si ki je v centru LJ poznam sigurno že 15 let in sem dostikrat kupoval v fizični štacuni.
No prejšnji teden sem pa online naročil nekaj robe za dobrih 80€ in izgledalo je vse ok. Plačal sem s kreditno in transakcija je bila sprocesirana ok. (Vidim v Kliku).
No na njihovi strani pa na naročilu še vedno piše, da ni bilo plačano.
Jim pošljem 1 email, kaj se dogaja, pa nobenega odgovora. Pošljem čez 2 dni še en email in ni odgovora. Jih danes kličem, se nihče ne javi...

In zdaj me itak že pošteno skrbi. Na FBju je bila zadnja objava lani marca.

Preden kontaktiram banko, če lahko storirajo transkacijo me samo zanima a kdo mogoče ve kaj se dogaja? Poznate koga pri koritu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ambroz

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
mislim da ne, nekaj minimalnega smo delali z njimi še lani pa je bilo vse ok... to je firma gigatron zadnje 5 let btw

malo še poskušaj klicat pa kakšno drugo cifro še poskušaj najt, sploh kak mobitel.
če ne bo šlo povej pa ti dam jaz 2 mobilni kar vidim v našem šifrantu, sam lah da so stari podatki.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Sem se pogovarjal z enim par dni nazaj. Vse OK, delajo na polno tko da ne skrbi.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.838
595
113
Aha ok. Ja zdaj sem še malo raziskoval in sem našel to firmo Gigatron doo ki je bila prejemnik plačila.
Naslov firme je enak kot od techtradecenter stem, da imajo še eno eno spletno štacuno https://www.altstore.si/ ki je vizualno identična kot techtradecenter.si .
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
malo še kliči in mailaj pa bo. So mi rekli, da jim je promet ful šel gor, tko da možno da ne sfolgajo, ampak propadli pa zihr niso, tko da ne skrbi.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Sej tudi stacuna v centru se ze par let imenuje Altstore, ocitno ze dolgo nisi bil. :)