A ima Telekom TV aplikacijo?

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
NEO TV Lite je aplikacija, ki naročnikom omogoča, da na pametnem televizorju Android TV, LG WebOS, Samsung Tizen ali Hisense Vidaa1 spremljate priljubljene TV-programe2 in vsebine na zahtevo3. Ogled nazaj vam omogoča, da uživate v vsebinah do 7 dni nazaj, s snemalnikom pa vas počakajo do 30 dni.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Res ne razumem, da še vedno niso naredili aplikacije tudi za Apple TV.
 

Ping

Pripravnik
10. jul 2014
97
2
8
Res ne razumem, da še vedno niso naredili aplikacije tudi za Apple TV.
Tudi Telemach je ni, samo T-2 jo ima.
Telekom oz. NEO niti AirPlay ne omogoča (torej so celo korak nazaj od TViN naredili).
Sem že razmišljal, da bi vse prenesel na T-2 zgolj in izključno zato, ker imajo Apple TV app.
Obstaja tudi opcija, da pri Telekomu ukinieš zgolj TV (tj. NEO) in vzameš OTT na T-2, ampak na koncu te pride to dražje za 5x manj kanalov (plus pa je, da imaš Apple TV app).
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
meni bi bil velik plus, če bi se lahko znebil boxa in imel samo aplikacijo na tv

ampak ne, raje mi podturijo tisti box, ki jih stane xx€ mene pa jebejo z dodatim daljincem in škatlo, ki kuri štrom in sveti zraven tvja
 
  • Všeč mi je
Reactions: Eden in Matjaz1974

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
meni bi bil velik plus, če bi se lahko znebil boxa in imel samo aplikacijo na tv

ampak ne, raje mi podturijo tisti box, ki jih stane xx€ mene pa jebejo z dodatim daljincem in škatlo, ki kuri štrom in sveti zraven tvja
Herman, jaz mam box zalepljen zadaj na TV in uporabljam samo daljinec od neo (ki deluje preko BT), ki prižge in ugasne TV (Samsung) ..
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
meni bi bil velik plus, če bi se lahko znebil boxa in imel samo aplikacijo na tv

ampak ne, raje mi podturijo tisti box, ki jih stane xx€ mene pa jebejo z dodatim daljincem in škatlo, ki kuri štrom in sveti zraven tvja
točno zaradi tega sem na Telemachu. Ravno gledam, moj TV nima nobenega od zgoraj naštetih oporwcijskih sistemov, ampak v galeriji aplikacij ima NEO.