A 1 TV optika

DOMEK

Fizikalc
11. dec 2013
628
53
28
Kako ste zadovoljni s TV vmesnikom pri optiki A1? Internet dela super, TV pa katastrofa. Parkrat dnevno ga moram resetirat.
Proti prejšnjem vmesniku, ki je deloval na kabel, je groza...
Ko kličem na A1, čakam 10 minut, da koga dobim, potem me operater zabeleži...da me čez nekaj časa, ko se ohladim, pokliče tehnična služba...
Vsi uredijo, da naj nebi bilo več problemov, a se vedno ponavljajo...
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
229
2
18
Z`dežele
Vse navedeno drži. TV je katastrofa, predvsem gledanje TV v zamiku je občasno negledljivo zaradi kockanja. Prišel na A1 iz T2 in ni primerjave tako da po dveh mesecih razmišljam o zamenjavi. Aja sem na telekomovi optiki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
188
22
18
Ali kdo ve, če bi lahko dobil A1 na telemahovi optiki? Ta je v bližini, telekomova je 500 m vstran.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
A1 TV je verjetno nekaj najslabšega kar je bilo kdaj ponujeno na trgu. Mobilna aplikacija Explore TV pa je dejansko ne gledljiva zadeva.

edit: vezano na zgoraj omenjeno sem odprt za ponudbe dostopa do bilo katere druge mobilne televizije ;)
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Prejšnja Movia TV je bila meni boljsa, in ja tudi meni na Telekom optiki steka občasno. Prej na bakru nisem tega opazil. Pa bi rekel da bi prej opazil, ker imam 3 tv
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Probal smo....
Da o njihovem helpdesku ne pišem. Azurni do podpisa, potem pa....
Še dobro da imamo Alter uporabnike z vezami na A1.
 
  • Všeč mi je
Reactions: laser

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Prišel sem iz T-2 na A1, torej iz konja na magarca. :)

Vglavnem je vmesnik počasen, slika neprepričljiva, ČZ okoren (T-2 ima lepo sličice med previjanjem, da vidiš kje se končajo reklame), upal sem, da bom dobil Android box (vem ja, za ta denar nemogoče), glavni faktor pa je bil, da TV vmesnika skoraj ne potrebujem. Imam EON app od staršev in se je zadeva samo podvajala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Bom kar tukaj vprašal. Internet in TV imam pri A1. Kar se tiče internet povezave in hitrosti na računalnikih in drugih napravah nimam pripomb. Kadar pa želim uporabljam internet na TVju pa vse po polžje. Dejansko ne morem predvajati niti enega filmčka iz youtube... stalno samo nalaga in nalaga... Mi lahko kdo razloži v čem je problem?
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Bom kar tukaj vprašal. Internet in TV imam pri A1. Kar se tiče internet povezave in hitrosti na računalnikih in drugih napravah nimam pripomb. Kadar pa želim uporabljam internet na TVju pa vse po polžje. Dejansko ne morem predvajati niti enega filmčka iz youtube... stalno samo nalaga in nalaga... Mi lahko kdo razloži v čem je problem?
Zmoglivost Tv-ja je problem.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Bom kar tukaj vprašal. Internet in TV imam pri A1. Kar se tiče internet povezave in hitrosti na računalnikih in drugih napravah nimam pripomb. Kadar pa želim uporabljam internet na TVju pa vse po polžje. Dejansko ne morem predvajati niti enega filmčka iz youtube... stalno samo nalaga in nalaga... Mi lahko kdo razloži v čem je problem?
Si preveril pri A1? Verjetno je kaka težava z data prometom na vmesniku.