7310

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
mam jst od te navigacije softwer na mojmu 2110max. Stvar je perfektna, ima tudi slo meni in vodenje!

Garmin je svetlobna leta zadaj... razn mape vzhodne evrope in juge ima pa Garmin dosti boljše!
 

alex1

Zelenc'
3. jun 2008
17
0
1
Kar nekaj časa je že na našem tržišču ptrisotna. Pred kratkim sem kupil Navigon 7310 ima slovenski meni in pa vodenjev slovenskem jeziku. To je moja prva navigacija, z njo super zadovoljen, ne morem pa podajati ocen, v primerjavi z Garminom ker ga ne poznam.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
mam jst od te navigacije softwer na mojmu 2110max. Stvar je perfektna, ima tudi slo meni in vodenje!

Garmin je svetlobna leta zadaj... razn mape vzhodne evrope in juge ima pa Garmin dosti boljše!

Se strinjam, meni je Navigon tudi ljubši od Garmina. Pravzaprav bi šel spisek takole, čist subjektivno:
Vsi programi so na Navigonu 2110 max (le kdo mi je poslal filejčke za odklenit
nahrung002.gif
)
1. iGo (edino TMC moram pogruntat)
2. Navigon 7310
3. Garmin
4. Amigo
5. TomTom
Zemljevidi so vso približno enaki (res da ne potrebujem hudih zabiti).
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
kul kul, itak bi ga uporabljal samo za zahodno evropo, če je tam ok pokrito in deluje navigacija ok, pol je ok.
prej sem mel garmina 250w, pa so mi na ukradli na nizozemskem,takrat me je kar lepo vodil, sploh po mestih.
zdaj pa sem vrgel oko na tega navigona. so kake bistvene razlike v primerjavi z garmin enoto, ki bi mi prišla prav?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
mape so od navteqa, isto kot garminova city navigator al kaj je že
Bistvene razlike so rpedvsem v softweru. Navigon ima polno enih koristnih funkcij.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
mape so od navteqa, isto kot garminova city navigator al kaj je že
Bistvene razlike so rpedvsem v softweru. Navigon ima polno enih koristnih funkcij.
...plus Navigon ne pozna tiste jebene besede "PRERAČUNAVAM".....
cheer.gif
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
mape so od navteqa, isto kot garminova city navigator al kaj je že
Bistvene razlike so rpedvsem v softweru. Navigon ima polno enih koristnih funkcij.
...plus Navigon ne pozna tiste jebene besede "PRERAČUNAVAM".....
cheer.gif

kak pa reče?
ka pa ženska ma isti glas kak pri garminu?
smile-1.gif