7 nog ...

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Na eni izmed farm na Novi Zelandiji se je nedavno rodil prav poseben jagenjček, ki je imel pri rojstvu kar sedem nog!

Čeprav se zdi kot normalno jagnje, je živalca, ki se je rodila na kmetiji v Novi Zelandiji, vse prej kot normalna. Ovčka s sedmimi nogami je šokirala celo vsega hudega vajene veterinarje.Neobičajna žival, ki ima tri zadnje in štiri prednje noge, se je rodila pretekli vikend na kmetiji Davea in Di Callanghan. Živalco pa bodo kljub njeni posebnosti veterinarji morali uspavati, saj (mogoče zaradi preveč razvitih zunanjih?) nima dovolj razvitih notranjih organov."Najprej nisem oprazil nič neobičajnega. Da ima sedem nog sem opazil šele naslednji dan. In ko sem to videl, sem bil šokiran," je povedal gospod Callanghan.Jagnje so takoj poslali na pregled, kjer je veterinar Steve Williams ugotovil, da je do "napake" najbrž prišlo že v zarodku, kar je pripeljalo do primera, ki se zgodi enkrat na nekaj milijonov.

Vir: 24 UR

pa sej to ne moreš vrjet kaj vse se dans že rodi ... še malo pa bodo ljudje z preveč rokami in nogami
grin1.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Pa saj to ni danes. Danes se to samo zve širom sveta. Včasih se je tako jagnje rodilo, kmet ga je ubil, vrgel v jamo, zakopal in povedal petim najbljižjim sosedom, s katerimi so o tem en mesec govorili in to je bilo to. Sedaj se pa iz vsega dela nek težek medijski pomp.
Tudi ljudje s preveč rokami in nogami se rojevajo že nekaj časa
wink-1.gif