5G

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Malo strokovne literature: https://publishwall.si/bozan.zabjek
Gledam po FB.... mularija 20-30 let razpreda o kvantni fiziki, literaturi, filozofiji, teologiji, se meni o tehničnem ozadju prenosa podatkov preko mobilnih omrežij, se opria na prevewrljjiva dejstva, o RFIDih ki jih bomo fasali v telo, cvretju možganov, pa kok je top un tanov telefon kwa je že..? :valjamse:
Tako malo z distance, generaciji, ki so od malega rastle gor, prilepljene na mobilne telefone in računalnike povezane na WiFi, dejansko možgani nekaj ne funkcionirajo. To je dokaz, da so mobilna omrežja skrajno škodljiva.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Evo spet neka budala širi sranje po Facebook u.
received_317086092600161.jpeg
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
U fajn, splav so tudi že postavili, čeprav so rekli, da ga ne bo več! :aplauz:
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
To sem tudi jaz videl ko sem bil Včeraj povabljen v eno skupino. Ne moreš verjet kere objave so tam. Ljudje naivni do konca. Teorijo zarote najdejo za vsako novico
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Osel gre enkrat na led, nas kot ljudi so peljali že vsaj 200 x, zahtevajo pa od nas, da bi nas redno vodili vsaj 2 x na dan, tako kot živino napajat.

Kako ne boš dvomil ? :oops1:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moja soseda, pokojna teta Slavka je do smrti verjela, da "tam notri, v tranzistorju - mi pa že ne boš govoril, da niso fantje notri, ki špilajo in govorijo ! Kar poglej, kake lepe hišice so noter, v vseh barvah, v nekaterih celo lučka gori - se pravi da so doma. Ti mi pa že ne boš pravil ... "

Sem dovolj nazorno? Lahko še bolj :cheer: .
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Kdo pozna še kakšno hudo skupino na FB ju. Sicer imam dve da jih v teh dneh mal pogledam in se mal nasmejim. To je boljs kot katerakoli komedija, mal za popestritev, sploh komentarji zmagajo
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Ene se ne spomnim, je blo govora tudi na alterju o njej par let nazaj. O modelih ki so kis polivali po strehah proti kemtrejlom. Kdo ve kera je bila? Me zanima če so zdej končno srečni ko ni letalskega prometa :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Takih budalizmov v času karantene je nebroj. Folk (poznam jih ene par) je namenoma dajal fake news, ki so jih ovce veselo pograbile z obema rokama in delile dalje, da so se lahko vsi špilali pravičnike , itd...

V zadnjem času manjka ZKP - Zdrave Kmečke Pameti, enega zdravega razuma, kar je delno odpuščeno, saj je država uspešno zastraševala ljudstvo :)

Kar se pa 5G tiče, pa mislim da, je treba zaenkrat neko srednjo pot ubrati, vsaj za začetek. Ravno neškodljivo ni, kot ostale podobne stvari, kako škodljivo pa je bo pa pokazal čas :). Ne vem, običajno bi pričakoval, da ljudje vse te novice (fake ali ne) vsaj malo spustijo čez svoj filter ter presodijo, pa imam občutek da jim to ne gre ravno od rok oz. od glave.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mene so čipirali že, ko sem se rodil. Sem takrat dobil čudovito zaponko v popek, se je svetila kar dva meseca.
Se še dobro spomnim :cheer: .
 
  • Haha
Reactions: Romzi