37''-42'' LCD/PLAZMA?

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
če nisi zahteven uporabnik, ti je zadnja stvar 100hz. Na prvi moment bi rekel da je daljinec zelo pomankljiv:)
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Ma za kakšen dnevnik pa fusbal tekmo bo pomoje čist kul
smile-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kaj pa mislis, da je razlike, glede na to, da je LCD tehnologija nekaj povsem drugega napram katodni?
smile-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Hz ti pomagajo pri hitrih scenah, pri sportu, igricah, kjer je potrebno hitrejse osvezevanje slike. Prikaze tudi vec detajlov. Ce bos gledal HD-je OK, v primeru raznih siolTV-ju, kabelski kanalov ipd., standardne locljivosti se pa zna zgoditi, da bo koncni rezultat slabsi. Ce ti cisto laicno povem - prikazal ti bo vec "smeti", ki jih ne zelis videti. Tako, da so Hertzi dvorezen mec. Tudi ne vem, koliko visja frekvenca osvezevanja dejansko pomaga pri trganju slike LCD-jev v hitrih scenah. Sicer, je pa tudi tako, da vecina uporabnikov tega niti ne opazi.
 
Nazadnje urejeno:

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
tale philips je kupljen če mene vprašaš, pač podatek 100hz očitno pali, ostalo ni pomembno:)
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Ne vem kaj bi moralo bit narobe z LG 42'' 200Hz? Še vsak, ki ima philips al pa sony je ostal pri meni odprtih ust, oziroma ni mogel prehvaliti. Mam pa optiko. TV pa že 1,5 let. Pa plazme pač nisem hotel od začetka, tako, da opcija je bila le še LEDTV. Pa še zdaj menim, da sem izbral za takšno ceno vrhunski TV. Je pa res da eni imajo milione, pa jim nekateri skomigajo češ, so pa nesrečni. Tko da vsakemu svoje.
pozdrav.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Philips pa Sony lih niso referenca za hud TV
evil.gif


Pa dajte se ze navadit, da LED TV ne obstaja.. LED TV = LCD TV z LEDicami po vogalih, to je to. Ma, me pojezi
grin1.gif


Tako, vazno da si zadovoljen.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
In kaj mislis, da pridobis s 100 Hz na LCD-ju?
smile-1.gif
Čak, ti še nisi videl to?
Ker razlika je kot dan in noč.
Razen če misliš, da 100 sux, 200 pa je kul.

confused-1.gif


Aja, herci. 99% ljudi ne ve kaj je to. Včasih niti ne piše zraven.

Torej jaz govorim o "make motion not suck" tehnologiji za LCD-je. Kaj in kolikorat se osveži, pa puščam ob strani...