2 grafični v pc-ju

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pc že ima integrerano grafično (96MB) vendar nima tv out, sedaj bi na agp rad dal še eno grafično (64MB) katera pa ima tv out in vga priklop.

-a nej za monitor uporabljam integrirano grafično in za tv out drugo (je to sploh možno, potrebujem kak dodaten program, če ja katerga?)
-ali naj kar na drugi uporabljam oboje
confused-1.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
lahko uporabiš ali integrirano kartico ali dodano. oboje skupaj nemoreš.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Uporabi AGP za vse.
Večina integriranih se itak avtomatsko izklopi, če daš not še AGP kartico, kot je jolly rekel. (in se jih ne da vklopit, dokler AGP spet ven ne vzameš)
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Naj te ne zavede dejstvo, da ima integrirana grafična več rama. Po vsej verjetnosti bo ta ki jo boš dal notri delala hitreje, ker bo imela svoj ram, ta na plati ima na najbrž sharanega z ramom od cpu-ja.

Je pa tako kot sta ti že napisala pred mano. Če ti slučajno ne izklopi avtomatsko, je nekje v biosu opcija... Obeh hkrati pa ne boš mogel imet, ker ti računalo najverjetneje podpira samo eno grafično, torej ali ena ali druga.


lp
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
thx fantje, nisem odkrival tople vode in se trudil priklpaljat na obe grafični. sem dal samo agp noter, priklopil tv in monitor, namestil gonilnike in zadeva dela tko kot mora:) sedaj imam pravi htpc
wink-1.gif
(sam še ohišje mi manjka)