2 bulici na nogi pri otroku - slika

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.718
99
48
Pri 4 letnem sinku smo opazili spodnji bulici na levem stopalu. ima jih že cca. 2 meseca, na otip sta trdi. Najprej smo zamenjali obutev, pa zadeva ne izgine. Kakšna ideja?

img0736.jpg

img0735.jpg
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.718
99
48
Saj sem nameraval k zdravniku, samo sem raje vprasal, ce je kdo imel kaj podobnega, da me nebi pri zdravniku imeli za hipohondra..
Sicer pa se ne premikajo in ne vecajo..odkar smo jih opazili so iste.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.521
60
48
Kranj
Sem ravno pogledal pri hčeri (19let), ker se spomnim, da je imela včasih tudi nekaj podobnega. K zdravniku zaradi nega nismo šli nikoli. Točno na teh dvem mestih ima kožo bolj hrapavo, izrazitejše so tudi "črte" na koži, ter malo temnejšo. Bulic na otip ni več ostale so samo spremembe na koži, kot sem jih opisal. Vizualno je enako kot pri tvojem otroku le da bulic ni več .
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.638
6.609
113
Citat:
Uporabnik MUC pravi:
Saj sem nameraval k zdravniku, samo sem raje vprasal, ce je kdo imel kaj podobnega, da me nebi pri zdravniku imeli za hipohondra..
Sicer pa se ne premikajo in ne vecajo..odkar smo jih opazili so iste.

Hipohonder pomeni, da bolezni ni, tu pa je očitno neka sprememba, ker takšne bulice normalne niso, pa četudi niso nevarne, se vseeno gre za otroka, tako da nič šparat, kar pokazat.
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Hipohonder pomeni, da se pretvarjaš, da ti kaj je ... to bol drži za tiste, ki hodijo na bolniške zaradi ničesar - simulantje
wink-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
733
113
Z iglo bodo pobrali vzorce vsekakor naj zdravnik oceni resnost ali neresnost zadeve, lahko gre samo za neškodljivo maščobno tkivo.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.718
99
48
Evo, bili smo pri zdravniku, jemal ni nobenih vzorcev, menda so to ekso..nekaj
smile-1.gif
, po domace kostni izrastki. Nenevarna zadeva, ki lahko izgine ali pa tudi ne..