15. Turistični avtoslalom Ivarčko 2011, 24.9.2011

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Letos je pred nami že 15. Turistični avtoslalom Ivarčko 2011. Tudi tokrat v organizaciji Avto-moto društva Ravne na Koroškem v sodelovanju z Avto-moto klubom RGRacing. Atraktivna proga in zanimivi avtomobili zagotavljajo pravo dirkaško vzdušje. Preizkusite svoje spretnosti za volanom ali pa si pridite ogledat zanimive predstave mojstrov vrtenja volana.

Primerno za vsakogar z veljavnim vozniškim dovoljenjem in z vsakim avtomobilom, ki lahko vozi po cesti. Moč motorja in velikost avtomobila ne odloča o rezultatih, odločajo vozniki!

Sobota, 24.9.2011 od 7.00 ure nivojska parkirišča ob Ivarčkem jezeru.

Podrobnosti na www.rgracing.si
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. AAAAAAAAAAAAAAAA koliko bi rad prišel malo pošofirat pa ........ u PM bom tisti dan zaprisegel pred bogom
bonk.gif


Da mu jebem temu Murphy-ju.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Fajn je blo. Žal sem šel pred uradno razglasitvijo rezultatov. So rezultati kje objavljeni?

Najbolj mi je v oči padla Fabia RS, pubec vozi nimaš kaj.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Citat:
Uporabnik TheMan pravi:

Najbolj mi je v oči padla Fabia RS, pubec vozi nimaš kaj.

Jp, je že večkrat dokazal, da zna vrteti volan. Čestitke za traktorista
tongue-1.gif
Res je, fant je talent. Pa da te popravim, tokrat ni bil traktorist, ker je vozil svežo bencinsko Fabio RS.
smile-1.gif
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik juhica pravi:
kaj je bil pa Žunki tak švoh?
Stara se al kaj?
Če sem zloben, bom rekel, da je vozil po pričakovanjih, saj kljub predelanemu avtu zaradi običajnih cestnih gum ne spada med favorite za zmago. Pa tudi od njegove edine zmage Ivarčkem leta '95 je minilo nekaj let (no, tudi od moje zadnje zmage gor je minilo kar lepo število let
evil.gif
).
V generalni uvrstitvi se prvi avto na cestnih gumah pojavlja šele okoli 10 mesta (Serec z R5).
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
razred serijskih nad 1600ccm je bil čisto čuden. Razen vaju pravzaprav ni bilo nobene konkurence. Z 8. časom v prvem razredu (ne vem zakaj je bilo potrebno podirat stožce...), bi bil v tem razredu gladko tretji... Pa ne rečem ko bi bili slabi avtomobili...
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
razred serijskih nad 1600ccm je bil čisto čuden. Razen vaju pravzaprav ni bilo nobene konkurence. Z 8. časom v prvem razredu (ne vem zakaj je bilo potrebno podirat stožce...), bi bil v tem razredu gladko tretji... Pa ne rečem ko bi bili slabi avtomobili...

Saj točno to sem imel v mislih, ko sem zgoraj zapisal, da sem presenečen nad mestom v razredu serijskih nad 1600ccm in nezadovoljen s časom in vožnjo.
Avtoslalom je taka specifika, da s serijko 1400kg kravo na serijskih gumah nikakor ne moreš poseči po vrhu. Sam bi po občutku lahko čas izboljšal za 2 sekundi in padel v 1.35.xx, a pod pogojem, da me nebi oviral servo (namesto, da bi tekoče peljal med stožci, sem se boril za prežvetje in obstanek na progi).