1. LIGA 2018/2019

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Naslednja stopnja bo dosojen penal, ko bo žoga zadela igralca v predel družinskih draguljev, ko bo stal v živem zidu in si z rokami pokril bingljna in jajca ...

Tole včeraj ni imelo veze s penalom. :rolleyes:
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Ma neee ... nisn jaz tak.

Ampak, da bi Mandarić krivca za slabo vzdušje in nikakvo motivacijo poiskal pri sebi, pa ne. Spet je tu zima, prihaja pomlad in čas, da Mandarić “malo” premeša ekipo in potem jebe trenerja, ker ni rezultatov.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
In je odšel.

Me pa prav zanima koliko bodo res porezali in kdaj bodo imeli jedro “novega” moštva!? In kaj bodo žabarji imeli prej - trenerja ali igralce? Je pa sicer vseeno, ker, kolikor poznam Mandarića, bo spet nekaj na vrat na nos ozr. bo on že vedel kaj in koga rabijo. Ko hebe koga in kaj si “želi” trener - in potem bodo spet drugi krivi ...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Nekaj se šušlja, da bi naj stari razprodal kar bo mogoče, nekaj igralcev pa odpeljal v Koper, ki bi ga naj prevzel (na to je parkrat že namignil, če bi se zgodilo, da bi Popovič odšel)
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Se pravi popolni potop Olimpije? Nix gut ...

Preden bo Koper (vsem dodatnim financam navkljub) organizacijsko dorasel Mariboru bo trajalo. Kar pa ni najbolje za SLO fuzbal.
Po drugi strani bo pa vsaj en kontrapunkt MB, da Zaho ne bo mogel podkupiti vsega (in s tem zrušiti tekmovalnost in posledično kvaliteto).
 
I

Izbrisan uporabnik 474

To sem parkat zasledil, ni rečeno, da je res... Meni bi bilo Olimpije škoda (pa sem velik navijač Maribora in vse kar je zeleno, je grdo).

Je pa po moje stari izgubil kompas, totalno. Očitno je mislil, da bo futral miljone in bo postal serijski prvak najmanj z skupinskim delom LP. Osvojil je dva državna naslova, pa še to se lahko zahvali (ne)sposobnosti Maribora - prvič, ko so pomlajevali ekipi on si v zaključku privoščili preveč kiksov in drugič, ko je Milanič hotel ponižat Olimpijo, pa mu je eksplodiralo v obraz.

Mogoče mu je naslednji projekt prevzet manjši klub in gradit na njem, brez "morskih psov" okrog njega in da ima klub finančno zaledje, da normalno deluje. Ampak zna bit, da ga bo prej starka s koso prehitela.
Marsikdo si noče priznat, a Maribor je svetlobna leta pred ostalimi, kar se tiče kvalitete dela, organizacije, delovnih pogojev itd. In predvsem to, da se ne pustijo vreči iz tira (ko je stari začel metat miljone not, bi lahko v MB po sezoni v LP začeli brezglavo nakupovat in trošit).
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Stari pere debar in izkorisca klube v svoje namene. On je grobar slo nogometa. Ce ga kdo se dalje zeli za sefa za njega nimam besed.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Se pravi popolni potop Olimpije? Nix gut ...

Preden bo Koper (vsem dodatnim financam navkljub) organizacijsko dorasel Mariboru bo trajalo. Kar pa ni najbolje za SLO fuzbal.
Po drugi strani bo pa vsaj en kontrapunkt MB, da Zaho ne bo mogel podkupiti vsega (in s tem zrušiti tekmovalnost in posledično kvaliteto).

Ze od zacetka se vam je govorilo kaj bo.

Ampak ne.

Vi se vedno verjamete v dobre strice milane pa v instant uspeh, ki se ga itak kupi
:eek: