1. alter.si miting resnice

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Danes nobenih kruhkov, je namreč petek, dan za meso
evil.gif

Word brou !!!
aplauz.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Aha zdaj mi je jasno zakaj si tako negativno nastrojen proti kruhkom.... KER JIH ŠE NISI JEDEL! Sanja se ti ne kaj zamujaš....

Sej skorpy je bla tut na začetku skeptična potem jih je pa še eno porcijo za domov vzela za mami :D
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Mnjah, kranjska se mi zdi v vsakem primeru boljša alternativa. Ali pa kakšna pečenice. V skrajnem primeru so pa tudi čevapi dobri.
aplauz.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Aha zdaj mi je jasno zakaj si tako negativno nastrojen proti kruhkom.... KER JIH ŠE NISI JEDEL! Sanja se ti ne kaj zamujaš....

Sej skorpy je bla tut na začetku skeptična potem jih je pa še eno porcijo za domov vzela za mami :D

Daj no, kaki kruhki. Test si loh sam doma nardiš, notr je pa tko al tko bl mal file...
uf-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Mnjah, kranjska se mi zdi v vsakem primeru boljša alternativa. Ali pa kakšna pečenice. V skrajnem primeru so pa tudi čevapi dobri.
aplauz.gif

se strinjam. bi blo treba it na kakšno tradicionalno slovensko jed....recimo na kakšen prebranac...erm, ej čak mal....mislu sem na pečenice, krvavice, kranjske klobase....uuu! ja, zdele spomnu: na vampe!
aplauz.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
shit ej ... jaz sem lačn ko pes vi pa samo o hrani govorite ... spirit, zaj si me čist uničil z toto sliko ... želodec se mi joče od sile
grin1.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
S čim so pa filani? Obstajajo kaki brez šunke
grin1.gif
? Kje pa prodajajo te kruhke?

Ma filani so na vse možne načine : s šunko, pršutom, pa ne vem kva še..Ok sir pa gobe itak..:)

Fora je v tem, da ješ predvsem testo. In poješ 3 pa imaš želodec zabetoniran...Je pa seveda za 'izumetelja' to precej dobra naložba, saj za moje pojme pride zanj cenejše kot pica...:)
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
pa morskimi sadeži in tržaško, ene 6 vrst se men zdi, da jih je, sam so res dobri
cool-1.gif


kdaj gremo
grin1.gif

@mtl zate bomo pa najdl kšno kranjsko, čeprav boš presenečen nad okusom kruhkov, če jih boš probal
wink-1.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Kruhki so dobri. 6 jih pojes, pa si res sit...

Lahko pa narocis kombinirane (pač, en z sunko, en je morski, zelenjavni etc,etc), al pa 6 komadov ene vrste...

Ja sit si pa res ja. Če jih poješ šest, ti 12 ur ni treba več skrbet za prehranjevanje :)
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
pa morskimi sadeži in tržaško, ene 6 vrst se men zdi, da jih je, sam so res dobri
cool-1.gif

Pa treba je omenit še tatarsko omako v katero se pomakajo tej kruhki....mmmmmmmmm


Spektr ne bodi tečka! Ti rajš doma ostani če ti kej ne štima :p

Res je da so nasitni zaradi testa, sam še vedno imaš različne file in ni pustega okusa. Se kar konkretno cedijo okusi...