01481 oz. Cifra

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Stardec je sam komunist. Imel je rdečo knjižico in ponosno izvajal delovne naloge po navodilih partije. Kar naj sam pojasni, kako se je tiste knjižice znebil in kdaj se je je začel sramovati.

Totalno bolno je v taki temi vlačiti noter politična prepričanja. Tako se izjemno dobro vidi, kako bolan narod smo. Namesto da bi se ukvarjali s praktičnimi problemi, se raje streljamo s politiko, za katero smo soglasno izvolili in tudi dobro plačali predstavnike da se bodo ukvarjali z njo namesto nas. :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in Guinness

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Vsi ste ga kao poznali, a na moje vprašanje ne odgovori nihče. A je to kakšna skrivnost?
Ko vas jjebe vse po vrsti.
Verjetno ni skrivnost ampak verjetno si vsi mislijo kaj to tebe k.urac briga. Ce ga nisi poznal ga pac nisi poznal, sej ne mors vseh poznat pa o vseh vse vedet.

Gospod je bil ze v letih, ko sva se midva spoznala je bil cez 50 pa je to cca 15 let nazaj. Ne vem zakaj je preminil, upam pa da se ma lepo kjerkoli ze je.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Verjetno ni skrivnost ampak verjetno si vsi mislijo kaj to tebe k.urac briga. Ce ga nisi poznal ga pac nisi poznal, sej ne mors vseh poznat pa o vseh vse vedet.

Gospod je bil ze v letih, ko sva se midva spoznala je bil cez 50 pa je to cca 15 let nazaj. Ne vem zakaj je preminil, upam pa da se ma lepo kjerkoli ze je.
Če pišete po forumu o človeku, torej naj to ne bi bila skrivnost.
Če nas ne briga, potem pa te informacije obdržite zase, ali pa debatirajte med seboj, privat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Če pišete po forumu o človeku, torej naj to ne bi bila skrivnost.
Če nas ne briga, potem pa te informacije obdržite zase, ali pa debatirajte med seboj, privat.
Domnevam da tudi ti ne ves kdo vse koga tu pozna. Zato je OP napisal na javno. Preboli da radovednost ocitno ne bo potesena in pojdi na naslednjo temo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Na ce bi rad za nazaj videl s cem se je ukvarjal in kje je bil na dopustu:


Mas potopise gor ki jih je suxu objavljal in pa ful enih zavarovalnih izracunov - bil je pac zavarovalni agent.

Pa moderator na suxu in alterju
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Domnevam da tudi ti ne ves kdo vse koga tu pozna. Zato je OP napisal na javno. Preboli da radovednost ocitno ne bo potesena in pojdi na naslednjo temo.
Ne bolujem zaradi radovednosti in ne da mi se tukaj nategovati zaradi neke, meni nepomembne stvari. Vprašal sem zaradi tega, ker sem včasih bral njegove poste in se mi je zdel precej inteligenten človek. Mislil sem, da je bil mlajši, zato sem tudi vprašal zakaj je umrl. Lahko bi bila nesreča, ali pa bolezen. Smrt mladega človeka je tragedija, starega pa jbg...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Cifra me je tolazil po vseh banih. Apollo lahko na pm kaj je bilo. Se ga seveda spomnim iz suxa. Bil je fejst clovek in res neodvisen od aktualne politike. Tako foruma kot parlamenta.
 

Stric

Slojoomla boss
21. jul 2007
143
14
18
Opala, se je pa razvnel ta pogovor, kar vsekakor ni bil namen moje objave.

Za vse, ki nismo več stari 20 let in smo klepetali na Suxu in kasneje na Alterju, ima moja objava verjetno nek smisel, kajti Cifra je bil mož, ki je nesebično pomagal na zavarovalniškem področju (ker je bil tu pač strokovnjak), hkrati pa je bil vedno za hece tudi na ostalih področjih. Skratka, verjamem, da je mnogim ostal v lepem spominu.

Ker sem ga tudi osebno zelo dobro poznal, lahko napišem, da ni šlo pri njegovem odhodu z Alterja za nobeno komunistično ali kakršnokoli drugo zaroto. Ni se skregal z lastniki Alterja ali z drugimi moderatorji in predvsem ga ni nihče naganjal. Razlogi so bili precej drugačni in seveda o njih tule ne bomo pisarili, sploh pa zdaj ne, ko ga žal ni več med nami.

Je pa zanimivo videt, da so tule še vedno razni vsevedi in nabijalci, ki vse vedo in se na vse spoznajo.

Predlagam moderatorju, da to temo zaklene.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.