Evropsko prvenstvo v rokometu 2018

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Kur.ca so sami krivi, vsak drug napad se tko izvaja. Že zadnji gol Švabov je bil prekršek v napadu. Da kretenizmov zarad katerih so te pičke švabske sploh pršle bliz ne omenjam. Zdele nej Crnogorci zjebejo makedončate.

Ne vem zakaj si žaljiv do nemških igralcev. Oni so še najmanj krivi za tole burlesko. Po moji oceni so igrali čisto igro brez umazanih in nekih nepotrebnih prekrškov..
smirk-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Kur.ca so sami krivi, vsak drug napad se tko izvaja. Že zadnji gol Švabov je bil prekršek v napadu. Da kretenizmov zarad katerih so te pičke švabske sploh pršle bliz ne omenjam. Zdele nej Crnogorci zjebejo makedončate.

Ne vem zakaj si žaljiv do nemških igralcev. Oni so še najmanj krivi za tole burlesko. Po moji oceni so igrali čisto igro brez umazanih in nekih nepotrebnih prekrškov..
smirk-1.gif
A bejž? Veselil so se k mejhni otroc remija z eno ubogo Slovenijo, pa še to so jih mogl sodniki za rokce pelat.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Kur.ca so sami krivi, vsak drug napad se tko izvaja. Že zadnji gol Švabov je bil prekršek v napadu. Da kretenizmov zarad katerih so te pičke švabske sploh pršle bliz ne omenjam. Zdele nej Crnogorci zjebejo makedončate.

Sami krivi toliko, da niso stopili tistega pol koraka nazaj ...

In ja - ne vem, če se je kdajkoli sodili prekršek ob izvajanju sredine.

Je pa vse skupaj sramota za EHF.

Od kod pa je bil tokrat delegat? Menda ja ne Nemec?
rolleyes-1.gif


PS: mater - se še kar ne morem umiriti, pol pa še kliče kolega iz Srbije in me prosi naj mu razložim kaj se je zgodilo na tej tekmi ...
jezen.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Ma če bi jih švabi razbil, bi se zdele že pobral, tko pa srkam 11 procentn pirček, pulz je pa še kar na 200
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zdaj sem prebral, da je to novo pravilo, da je prekršek pri izvajanju sredine samo v zadnjih 5 sekundah tekme. To so očitno točno za nas izumili.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Dobra ideja - grem gledat kaj mam jaz kaj v kleti ...
nahrung002.gif


PS: ko iebe dieto ...
Če nimaš nič pridi k men. Barleywine skuhan marca je'vrhunski.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Ma sej ni sam to. Pa favl u napadu, pa glupe izključitve.....ni da ni v zadnjih dveh tekmah. In to delajo tretji reprezentanci sveta. K bi se bal finala Slo - Cro. Pomoje bi švabe čist preveč pekl.
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
526
35
28
Sairach
Ksz.


Če so naši storil 2 sek pres koncem "prekršek" za 7m, zakaj niso mel pol se 2 ssk za zadnji napad?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Aha, zdej vidim kao oviranje hitre kontre dve sekundi pred koncem....farsa.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Glede na to, da makedonci tolčeji črnogorce - to pomeni, da gremo domov ?

Trije grejo naprej, tako da še ni konec. Bojo pa naši še za nagrado lahko igrali s črnogorci brez Blagotinška, ker je dobil direkt rdeč karton...
bonk.gif
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ok, ampak ni bilo tekme konec? Nismo mi dali gola v zadnji sekundi in sta sodnika gledala, ali je sploh regularen? Od kod torej sploh potreba po izvajanju s centra?