Tenis

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Vedno navijam za dober dvoboj. Tako imam od tega največ jaz
smile-1.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Pospamana sporočila so bila sarkastičen odgovor na Praznoglavčeve blodnje o Djokoviæu in južnjakih. Napisal je še en bolj šovinističen post, ki je zbrisan.

Toliko v vednost.
Nisem jaz nič označeval kot spam, samo izpod nivoja se mi zdijo določeni komentarji v športni temi. Za trače berite Ladi in podoben šmorn.

In zelo dober povzetek zgornjega posta. Pravi teniški navdušenci navijajo za dober dvoboj, pa je na koncu vseeno kdo zmaga!
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Nisem jaz začel o južnjakih ... sem pač rekel, da so zagotovo vsi južnjaki navijali za djokoviča, potem pa ste me začeli napadat, da še naj federerja zdaj "sovražim", ker ima južnjakinjo .. in mi je čisto vseeno, če ima federer južnjakinjo za ženo, mu že tako paše. Saj jaz tudi navijam za dober dvoboj, ampak za federerja pa vedno od kar je Roddick postal zanič igralec, tako da sem pač malo čez djokoviča omenil ... Pa boli me, če je bil post izbrisan, kdor pa tako vas kot mene tu na tem forumu jemlje resno? Noben, ker ste vsi svoje glave pametnjakoviči ...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Federer bi naj bojda imel neke probleme s hrbtom...upam da zmelje stana tako kot je andija, da ohrani čimveč forme za grande finale...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Zgleda je bilo vse res
frown-1.gif


V finalu zaključnega turnirja ATP v Londonu bi se morala pomeriti najboljša tenisača sveta Novak Ðokoviæ in Roger Federer, a je Švicar dvoboj predal zaradi poškodbe hrbta.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Sem slišal, da naj bi se ali šparal za nek drug pokal, ko bo zdaj kmalu igral za švico. in da naj bi se z wawrinko nekaj sporekla. A ve kdo kaj več o tem?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Čez en teden bo davis v dvojicah, igral bi naj v paru w wawrinko, a ste se (bojda) sporekla, zaradi glasnega "navijanja" federerjevega tabora v londonu.

saj kdo je gledal dvoboj je videl, kako je wawrika v enem momentu celo stopil "do tribun" in se nekaj repenčil...

tenisači so prave pičkice, kako lahko fuzbalerji igrajo na tako glasnih in polnih tribunah, pri tenisu pa mora bit čista tišina, a je to miselna igra kot šah al zakaj mora igralec "slišat svoje misli" ?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Švicarski teniški as Roger Federer se ni pojavil na prvem treningu švicarske Davis Cup reprezentance v Lillu, kjer jih čaka finale tekmovanja s Francozi. Po poročanju švicarskega Blicka, ga ni bilo na treningu, ki se je zaključil ob 12.35, razlog za odsotnost pa naj bi tičal v poškodbi hrbta, zaradi česar je izpustil finale zaključnega Mastersa v Londonu. Čeprav naj bi bil razlog predvsem napetost na relaciji Stanislas Wawrinka – Roger Federer, za kar naj bi bila kriva Federerjeva soproga Mirka.

A oba se trudita težavo prikriti z objavo fotografije na twitterju, na kateri sta vse, razen besna drug na drugega. Za zdravje FedExa skrbita zdravnik Roland Biedert in fizioterapevt Daniel Troxler, ki pa sta bila za švicarske poročevalce s prizorišča finala, nedostopna. Več o zdravju prvega zvezdnika reprezentance naj bi bilo znano po novinarski konferenci ob 16.45.