Habanero feferoni

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
6. letošnja trgatev
smile-1.gif




Na sliki so Fresno, Cayenne, nekaj podobno Dorset nagi
grin1.gif
ni pa blizu 1 mio skovilov..., Yellowflame, Red Habanero, Santa Fe, Red Jalapeno in cherry bomb, tamali okrogli rdeči ob robu.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Čisto enostavna zadeva.
Čilije zmeljem, jih zalijem z domačim olivnim oljem, solim in premešam. Dam v kozarčke in v pečico za cca. 10 minut na 200 stopinj. Je pa tole res ekstremno pekoča zadeva.
Ima kdo kakšen dober in enostaven recept za omako iz čilijev? Še kar nekaj teh hudičev imam na vrtu in treba bo nekaj narediti....
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Niti ne. Sem se glih včeraj matral s sajenjem
smile-1.gif

Sem pa letos mislil vso zadevo malo omejiti pa sem končal še z več vrstami za posadit, ko prejšnje leto.
smile-1.gif

Sem pa sadil sledeče:
Giant Jalapeno, Large Cherry, Thai Hot, Serrano del Sol, Bola, Assam, Aji Charapita, 7 Por Chocolate, Habanero Chocolate Habanero Yellow, Bhut Jolokia, Rocoto, Lemon Drop, Frontera Sweet
Večino semen sem kupil preko Semillasa. Nekaj sem jih dobil pa na enem sejmu čilija.
Imam pa še izpred dveh sezon prezimljene 7 Pot, Chocolate Devil's Tongue, Carolina Reaper. Letos sem jim pa še dodal eno sadiko Rocota.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Jutri dam kalit, v sredo pa v zemljo
smile-1.gif


Močni: Naga Bhut Jolokia white, Naga Salmon, 7 pot Douglah chocolate, Carolina Reaper, Sepia Serpent, Naga morich, Bombay morich, 7 pot primo,

Srednji: Scorpion tongue black, Pimenta de Nejde, Habanero Congo black, Fatalli yellow

Do 100.000shu: Bolivian rainbow, Rocoto de Seda, Peter penis, Goats weed, Basket of fire, Ring of fire, Kul biber, Mirasol, Yellow cherry bomb small, Little Elf, Cayenne, Serrano purple, Cobra orange, Fresno, Orange flame, Morelia, Santa fe, Starflame, Jalapeno, Purple tiger, Aji Cristal

Nepekoči: Trinidad Perfume, Ancho grande, Jolokia Perfume