Akcije letalskih kart

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Danes Air Berlin akcija za New York. Kupil za 297 EUR iz Gradca
cheer.gif
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
Ima kdo idejo, kako najceneje in čim hitreje prit do Nove Zelandije?
Zaenkrat sem našel iz Munchna, ampak s povezavo traja skoraj 40 ur. Aja, nameravam it decembra..

lp
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Iščem let na Lefkas in nazaj iz Ljubljane ali okolice. Datumsko nekje med 20.9. in 4.10. (+- nekaj dni velja) za 3 osebe (2 odrasla in otrok >2 leti)

Iz Ljubljane ima najceneje last minute Kompas čarter, ampak imajo samo tedenske termine (sem poslal mail, če je varjanta za 2 tedna).

Najceneje sem sicer našel iz Benetk in Dunaja za cca 150 po glavi, ampak mi ne diši vožnja ne v eno ne v drugo smer. Sicer se trenutno nagibam k Dunaju, da bi si naredili še dan prej izlet, pa ZOO in prespimo pri kolegu, ampak najraje bi iz še bližjih letališč (ZG, Celovec, Grac oz najraje pač Ljubljana).

Lahko tudi kako kombinacijo letalska + rent a car, cene za rentacar so okoli 270 eurov za 14 dni, kar sem do zdaj na hitro našel - kar bi vse skupaj naneslo potem 720 eurov.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mi je danes odgovorila, da imajo nekaj mest rezerviranih za 14 dnevne, pa kdaj bi šel. Bo dala ponudbo.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.078
799
113
Na Lefkadi tako ali tako nič ne moreš brez avta. A trajekt iz Trsta za pol cene v obe smeri ti ne diši? S kabino.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Na Lefkadi tako ali tako nič ne moreš brez avta. A trajekt iz Trsta za pol cene v obe smeri ti ne diši? S kabino.

Ja saj smo mislili rentat spodaj.

Maš kak link?

Iz Kompasa v tistem terminu nimajo več za 14 dni, imajo samo teden prej, kar pa za nas ne pride v poštev.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Na Lefkado hodijo Kompas, Intelekta in Palma. Letos, ko sva midva letela dol je bil 1 avion napolnjen z Intelekto, drugega so najeli za Kompas in Palmo. Mogoče povprašaj še druga dva, verjetno pa v koncu sezone letijo samo z enim letalom.
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Oj,

vem, da sem pozen glede tega, toda iščem letalske karte za v Malago iz, po možnosti enega od nam bližnjih letališč. Čas potovanja - krompirjeve počitnice.
Kak napotek mogoče?
Hvala
lp
 

Raveman

Pripravnik
12. avg 2014
56
0
6
Pred časom sem imel iskalca kjer sem lahko vpisal kraje iz kje do kje bi šel in koliko je lahko največja oddaljenost letališča...pa ne najdem več. Ima morda kdo?

Se pravi da ne rabim dat letališča ampak kraje pa mi sam najde najbližja letališča
smile-1.gif


Hvala
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Kaj pa Dubai v naslednjih tednih (med 10.11 pa do nekje 20.12 za kake 4-5 noči)? Ve kdo za kakšne ugodne letalske vozovnice?

Mislim da je do pred kratkim bila odlična linija iz Zagreba v dubai za 205 eur (FlyDubai), samo ta linija je bila ukinjena (pa še iz MB je bil prevoz do zagreba zastonj).

Gledal sem tudi WizAir iz Budimpešte, samo so iz BUD-DWC zelo ugodni leti (14990ft, kar je dobrih 48 eur), vendar so povratne zelo drage (okoli 200 eur). Ve kdo, zakaj je tako (ni mi najbolj jasno, ker so vseeno wizzair letala)?

Sem pa iz MB, tak da gledam letališča Ljubljana, Zagreb, Budimpešta, Dunaj, Bratislava, Trst, Benetke,... Načeloma pa je lahko tudi nizkocenovnik, brez dodatne prtljage, samo da je vsaj kabinska normalne velikosti...
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Nekje sem zasledil da ima Etihad tudi akcijo sedjle,sicer do Abu Dhabija,.. amapk to ni nic slabo, je tam cel kup za pogledat.
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Ima kdo izkušnje z rusko letalsko družbo Aeroflot? Z njimi letimo namreč na kitajsko, pa me zanima, če bo teh 13 ur leta komot ali bomo stiskali zobe..