HERE for Android

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Zakaj se nikakor ne morem prijavit v Here Beta na telefonu
confused-1.gif

Na spletu prijava na Here.com deluje
zmaga.gif
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Zakaj ne morem več izbrati nobenega voice.
Navigation voice ne pokaze vec jezikov. Prazno.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Si poganjal kak cache cleaner ? Ko sem danes brskal po njihovi spletni strani sem zasledil opozorilo o tem ter da zadevo raziskujejo.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Moraš imet min. 1GB ram in Android 4.1.x ali več, drugače ti ne ponudi aplikacije.
Jaz imam Galaxy Xcover 2, pa je ni na spisku
ne-ne-1.gif

Samo za info, jaz imam Galaxy Xcover 2 (vse originalno, nič modificirano) in sem normalno instaliral HERE for Android, vrgel 9 G karto Evrope na SD in mi normalno dela.
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Tule imaš link http://here.com/beta/android/?cid=heremaps-fw-ilc-beta-g0-01&lang=en-GB


Zgleda, da zaenkrat se ne bo kr tko posodabljala. Mogoče, ker ni vezana na google store.
Prek galay stora se je meni kr tko posodabljala.

Občasno jo prižgem, ko se vozim in sem opazil:
1. narobe omejitve iz Lj proti Škofji Loki - čez naselja je kar 60,.. izven pa kje tudi 60, čeprav bi dal roko v ogenj da je v resnici 90
2. časi prihoda so smešni, tudi če vozim po omejitvah se na poti, ki je na začetku kao nekaj čez 30 minut skrajšajo za 10. - najbrž ker ima narobe omejitve.
3. ko poiščeš v maps neko destinacijo, razdaljo pokaže drugače kot potem na drive (ponavadi je na maps krajša).

Drugače pa po krajih kjer ne rabim navigacije dost dobr špila.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Škoda ker ne ponudi vpisa naslova, tako kot ga pri route 66, kjer lahko vsaj za Slo pod address izbereš mesto, dalje ulice in hiše št. kar iz dropdown menija, tu jih moraš ročno vpisati.

Kako se da nastaviti, da spremeniš izračunano ruto (npr, da bi med startom in ciljem dodal še eno vmesno točko) ?

Na www verziji https://beta.here.com lahko dodaš vmesno točno .
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
KSZ

Glede na to, da ima navigacija tudi prometne informacije in kaže zastoje na poti me zanima, če je te zastoje možno vnaprej videti, kot recimo v Garminu? Jaz tega nisem našel in mi tudi ne koristi informacija, da je na neki relaciji 5 minut zastojev, če ne vem, kje in zakaj so.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
To se tudi meni zdi nerodno v Here - človek bi pričakoval, da med navigacijo lahko videl, kje bo prišlo do zastoja.
Podatke o gostoti prometa vidiš na Maps delu (ne v Drive delu) - in seveda takrat, ko je vključena podloga Traffic.

Sem malo stestiral zadnjo verzijo - še vedno slabo vodenje in zaostajanje. Prav neverjetno, kako zaostaja lokacija vozila za dejansko.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
Ja, sem videl, da zeleno obarva cesto... Uporabno...
uf-1.gif


Žal zelo žre baterijo. Univerzalni avtopolnilec komaj napaja S4, kaj šele , da bi se baterija kaj napolnila, ko dela Here.

Za rezervo bo OK, za kaj več bo pa treba pogledat zaenkrat k drugim navigacijam. Za v privat avto bom pa najbrž kupil Garmina + povezava na telefon za prometne informacije.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Gre za BETA različico kar pomeni, da bo še veliko posodobitev izdanih, predno bo navigacija taka, kot mora bit
smile-1.gif


Glede na to, da je povsem brezplačna, je (zame) odlična navigacija (zlasti zaradi brezplačnih informacijah o zastojih).

Take storitve so pri ostalih ponudnikih (Navigon, TomTom, Sygic...) plačljive in sicer okoli 20 EUR/leto.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Nisi me razumel
smile-1.gif


"Take storitve" - je bilo mišljeno Traffic info in ta je plačljiv pri ostalih ponudnikih
smile-1.gif
(letno 19,99, poleg tega pa ni Slovenije).

http://www.sygic.com/en/android:traffic

Zato pravim, da (mi) je HERE navigacija super, ker ponuja brezplačne tako zemljevide kot tudi Traffic info za celo EU (vključno s Slovenijo)
wink-1.gif