HERE for Android

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Baje, da je tukaj beta...

Sedaj vlečem... da vidimo. Odstranjen link

Bi moral ven it, da bi vidu. Drugače pa luštno
zmaga.gif


here4.png

here3.png

here5.png

here7.png

here8.png


Cela Evropa 9gb, kje je finta tule?
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
meni lepo dela na samsungu galaxy S3 mini, kaj pa naše tablice X7 tab X, bo kdaj delal tudi na njim
smile-1.gif
: )

LP Maks
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
No jaz imam tudi S3 (CM rom). Možno, bi bilo da bi samo na samsungih delalo
grin1.gif
... samo ne verjamem.

No bo povedal kak expert
tongue-1.gif


edit: Tolk navdušen, da je sygic letel dol.
d055.gif


Ostal je iGo za backup.

edit edit: Mene moti, samo da nima simulacije poti kot ostali (sygic, igo, navigon.....).
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Meni tudi ustreza
smile-1.gif


Samo skoda, da niso zadnji zemljevidi na voljo. So malo starejsi (zacetek leta).

Drugace pa se malo dodelat aplikacijo, dodat slo meni in vodenje, pa bo
cheer.gif
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
evo testirl sem, dela tudi na TABLICI Xtab7X, nalagam še mape, sam res ne vem v čem je finta da so mape toliko velike, DE malo manj kot GB, eh....

važno je dela, ter testiramo kako bo pa ne vem, v glavnem men je garmin SP, zakon... zahvale popotniku in ostalim da je zrihtal
smile-1.gif


LP Mario -Maks
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Mape so velike verjetno zaradi tega, ker vsebujejo tudi druge podatke, kot so 2D in 3D stavbe, zelenice, parke, POI tocke itd....

Niso samo podatki o naslovih
smile-1.gif


Poleg tega pa je drugacen format, kot recimo format za iGO ali Garmin....pac drugacen format zemljevida.

Meni je res super navigacija, samo malo prevec mi baterije pozira na Note 3 :/
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Samo zaradi tega, ker sem te prehitu z linkom
evil.gif


Drugače, sva se pa s telefonom šla peljat.

- tole izgovarjanje ulic v angleščini je čist mim. Bi blo boljše še bi reklo, samo next street ali kaj takega
smile-1.gif

- glede koliko zasedejo mape, bi pričakoval tudi 3d okolico in vsaj po ljubljani 3d stavbe
- tole, ko odzumira od cilja k startu je zelo konfuziozno, dokler se ne navadiš.
- polnilec mi polne telefon komaj s 1% na 20 min, pri sygicu kateri ima dosti boljšo in bogatejšo grafiko se mi zdi, da gre hitrej.
- po defoultu me je po cestah vozilo, po katerih sem navajen se vozit. Sygic in Igo me hočeta ponavadi čez kmete peljat, čeprav imam najhitrejšo pot vključeno.

No za prvič zadovoljen
smile-1.gif

 
Nazadnje urejeno:

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Po jutranjem testiranju sem nekaj malega o tej aplikaciji napisal tudi na blog.

Roko na srce - čeprav se doslej nikakor nisem uspel poistovetiti s Here, mi je tale zadeva precej všeč. Pa končno Live traffic ... doslej sem imel kar bližnjico na telefonu, da mi je odprlo m.here.com. Sedaj pa je to lepo integrirano v program.
aplauz.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To so ta "jajca" , ki jih imamo na Lumiah? Drive in map.

Meni ni všeč zadeva
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Verjetno je to nekaj takšnega. Sicer piše, da so povsem na novo napisali.
Meni doslej Here nikakor ni potegnil, tole pa je (vsaj na prvo žogo rečeno) kar všečno. Počakajmo do prave verzije.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vidim da so sicer pri tebi zemljevid in drive ločeni, a v isti aplikaciji, mi imamo dve ločeni, kar je neumnost.

Bi moral videti na androidu v živo, viago se ni izkazal
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Da se malo posipljem s pepelom (kmalu bom tudi malo popravil opis na blogu) - ko sem opravil še nekaj voženj, sem naletel na kup (običajnih) Here napak. Tako v zemljevidih, kot vodenju. Očitno sem imel res posebno "srečo", da sem preizkušal takšne poti, kjer se je dobro obneslo. Sedaj pa - marsikje prav katastrofalno. Že pred časom sem zajel nekaj slik z IGO, kjer so različni ponudniki in kjer ima Here precej napak. Pa si nekako še nisem vzel časa, da vse skupaj pripravim. No, sedaj se je spet potrdilo, da mi tale Here enostavno ni usojen. Ko že vse izgleda v redu, pa spet kup hudih napak in nerodnosti.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
V sosednji temi lahko sporocis napake in se bo uredilo.

Lahko pa jih tudi sam vneses na here.com spletno stran (pod map creator).

Moznost je celo ta, da so te napake ze popravljene in bodo ti popravki vidni v naslednji izdaji zemljevidov za here aplikacijo.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Napake sem že sporočal, nekaj pa sem jih javil tudi neposredno.
Ampak sem malo obupal - ne toliko, da jih ne bi upoštevali (tukaj jih moram pohvaliti), pač pa, ker je napak toliko. Danes sem bil spet šokiran, koliko napak imajo te karte .. ampak enostavno nimam časa in volje, da bi te stvari urejal za globalno podjetje. Nekaj sem prispeval v dobro pokritosti Slovenije, ostalo naj pa uredijo (predvsem) sami.
Upam, da nisem s tem deloval preveč brezvoljno, vendar imam res polno drugega dela. Tole enostavno jemlje veliko časa.
Jim pa želim vse najboljše.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Karte so res ogromne.
stupid-1.gif
Mogoče samo v beta verziji.
Zanimivo je tudi, da sem sedaj opazil, da mi spletna verzija predlaga drugačno pot (čeprav imam enake nastavitve). Spletna verzija tudi omogoča vmesne točke, telefonska pa ne.
10.gif