Priporočila za ogled nanizank/nadaljevank/serij

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, pogledala obe sezoni,...za moj okus ena boljših nanizank ever,...bo treba malo pogledat na njihovo stran, če bo tudi tretja sezona
grin1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ravnokar sem končala s prvo sezono Pushing Daisies.

pushingdaisies12112vn5.jpg


Jo kdo gleda?
Meni se zdi kar zanimiva.

Govori o peku pit Nedu, ki kot otrok ugotovi, da lahko z dotikom oživi mrtve. Ampak v eni minuti, ko je obujeni spet oživel, nekdo drug umre, razen če se prvega v tem času spet ne dotakne in s tem drugim dotikom za vedno umre.

Priporočam.
smile-1.gif


Pushing Daisies.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ideja je dobra, izveba bedna. Ampak glede na to, da veljaš za nadpovprečno romantično dušco, mislim, da ti bo super nadaljevanka.
grin1.gif
Meni je res preveč pocukrana... (o tok bi jo rad XYXYYXY, pa se je ne smem dotaknit...) .. Prvi del še ok.., drugi del pa že beden. Nadaljevanka narejena za ženske.
 
Nazadnje urejeno:

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
hmmm ni sicer nadaljevanka, je pa veliko delov + smešno je (vsaj meni)
gre za zadevo "whose line is it anyway", je pa tega nekih 30min na epizodo, 30 epizod na sezono, 8 sezon (i think)... tko impro comedy stil...
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
>>> Ampak glede na to, da veljaš za nadpovprečno romantično dušco, mislim, da ti bo super nadaljevanka.

Nadaljevanko sem že pogledala in mi je vredu.
Sicer pa ... od kje ti ideja, da sem nadpovprečna romantična dušca ?
confused-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Temu se reče prehitro sklepanje.
Ne moreš na osnovi ene ocene filma podati tezo, ali je človek romantičen ali ne.
smirk-1.gif

Tudi če bi že bila romantična dušca, nadpovprečno definitivno nisem.
wink-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ni problema.
smile-1.gif


Kaj pa The Riches? Je že kdo gledal?

Sem pogledala prvi del in mi je kar zanimivo. Cigani, ki "ukradejo identiteto" bogati družini.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.333
5.364
113
The Riches se mi je tudi zdela malce precenjena. pogledala prvih 5 delov, pa mi tudi ni bilo ne vem kaj. Sicer se mi pa zdi, da jo zdaj predvajajo na eni izmed naših televizij - res se zdajle ne spomnim kateri, sem zadnjič opazila, pa prav čuden prevod je.

EDIT: našla takoj potem, ko sem napisala post. in sicer nedelja na pop tv ob 16:25. naslov je pa, pazi zej, Izmuzljivci.
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.333
5.364
113
zase lahko rečem, da ne več. sem gledala 1. sezono in skoraj celo drugo, do tistih zadnjih parih delov, ko so neko pavzo naredili. brezvezna mi je ratala. enako je bilo z lostom. prva sezona super, druga je šla pa rapidno navzdol in ko so pri nekem 12 delu pavzo naredili, se nisem več dala motiti z lostom. čeprav baje zdaj nekaj pravijo, da se je poboljšala, ampak bi verjetno še vseeno mogla gledat do konca tisto obupno 2. sezono...
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Hustle je tudi huda.
zmaga.gif


Nadaljujem z gledanjem The Riches. Nadaljni deli so bolj zanimivi od začetnih. Spletke se nadaljujejo. Samo do zdaj še nisem opazila, da bi kdo omenil, zakaj je Dahlia bila v zaporu. Kdo ve, kaj je storila?