Kateri medijski predvajalnik

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:
pa 25 funtov poštnina
smile-1.gif
=

Ne bluzi. Postnina je tocno 6.68 funta - sem dal v kosarico in preveril.

Tin
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Je sla pa cena ze gor
smile-1.gif
75 funtov

edit: narobe gledal
 
Nazadnje urejeno:

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Pozna kdo Overmax Homebox ?

OV Homebox

Nekako ne znam izluščiti iz podatkov, ali omogoča oddajo tv programa preko WIFi.
Ima vgrajen DVB-T sprejemnik in omogoča hotspot.

LP
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Ce ima vgrajen sprejemnik in hotspot potem je odgovor da. Imam zadevo od elgato-a, sicer za apple naprave in deluje bp.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Kako pa to deluje ?
DVB-T sprejemnik sprejme signal in ga preko WiFi oddaja.
Kako pa ga potem ti sprejmeš in predvajaš ?

LP
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Kako deluje? Nimam pojma. Sem pa moral naloziti namenski app iz appstora za delovanje.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Dobil Boxee-ja, bog pomagaj koliko ene zajebancije s to škatlo! Takoj ob prvem zagonu me je čakal upgrade fw-ja, ki ga ne moreš niti skenslat ampak greš lahko le na Confirm! In potem po upgrade-u se zadeva postavi nazaj, na internet ne zna, zahteva pa Boxee username in password! Da popizdiš! In pol prebiranje forumov itd, kjer se pizdijo po dolgem in počez... skratka, s factory resetom mi je ratalo ponovno naložiti orignalni FW in ponovni upgrade - tokrat prek Etherneta... še dobro, da sem imel doma 5m UTP kabel, da je prišel do TV-ja, drugače bi lahko tisti cegel sam še v smeti vrgel! No na srečo je tokrat zadeva delala in prišel sem skozi do začetnega ekrana.

No od tu dalje je zadeva že bolj užitna, daljinec s full qwerty je zakon, media player je super, download subtitlov je super, tudi integracija z IMDB, ... skratka vreden upgrade nad WD TV Live... a vseeno z grenkim priokusom, vmes sploh ni mogel dostopati do file share-a na NAS-u. Sem moral odstraniti in na novo dodati... upam, da se to ne bo dogajalo redno, ker bo šel takoj stran od hiše! Po drugi strani tudi neumnost, da potem, ko ugasneš kišto in jo ponovno prižgeš, ne zna sama na internet (wifi) in moraš vsakič kurblati network wizzarda (in vsakič vpisovati geslo). WTF! Tako ATV2 in bivši WD TV Live sta se znala samodejno povezati v omrežje.

Očitno je ideja, da se boxee nikoli ne ugaša in potem je super... skratka, moram še spoznati vse + in -, da bom bolje sodil. A začetni občutki so mešani. Bognedaj, da to kupi nek povprečni potrošnik, ker bo obolel ob teh muhah! Mejduš, a je tako težko narediti problem free media player. Pa kolikor sem zasledil po forumih, bo zadeva sam še hujša, zdaj ko je Boxee kupil Samsung in bo zadeva šla samo še downhill. Upam, da bo zadeva zadovoljivo delala vsaj par let.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ko gres v network settings lahko rocno nastavis omrezje ali pa uporabis network wizzard - poisce vse wifi-je in izberes svojega ter napises geslo.

Dobro zate, meni se po totalnem shut-downu ne zna povezati nazaj na wi-fi. Oziroma se vsaj ni zdal trikrat do zdaj, kolikor sem ga ugasal. Sedaj ga imam dva dni prizganega... bom probal se cez vikend, a se mi to ne zdi zadeva, ki bi bila potrebna "ponavljanja" oziroma ucenja, da bi boxee to znal.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
probaj rocno nastavit omrezje. Mogoče ima kako logiko, da če je preko wizarda, da vedno začne iskat in ti, da na izbiro na katerga se povezat. Po eni strani se zdi logično. Te pa razumem, ko človeka take malenkosti jezijo:))
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Ko gres v network settings lahko rocno nastavis omrezje ali pa uporabis network wizzard - poisce vse wifi-je in izberes svojega ter napises geslo.

Dobro zate, meni se po totalnem shut-downu ne zna povezati nazaj na wi-fi. Oziroma se vsaj ni zdal trikrat do zdaj, kolikor sem ga ugasal. Sedaj ga imam dva dni prizganega... bom probal se cez vikend, a se mi to ne zdi zadeva, ki bi bila potrebna "ponavljanja" oziroma ucenja, da bi boxee to znal.

Jaz sem kabel od routerja do xboxa potegnil, k sta 30cm narazen.