Primož Roglič - kralj Alp

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:Ja ne, on že na daleč vidi da je Brajko, Roglič, Božič,....tudi ko se vozijo v no name dresih. In takrat namesto jebanja deli poklone.
Verjamem, da so to dokaj kulturni ljudje in da tudi kot kolesarji peljejo kulturno, ko cesta ni zaprta. Jaz sem navedel primere, ki odstopajo od pravil zapisanih v zakonih in neke splošne kulture in jih dnevno vidim na cesti. Dva v tem forumu sta zaradi tega skočila v luft. Verjetno sta se enostavno prepoznala. Jaz zato nisem kriv.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Jaz ti pa navajam njihovo prakso z naših cest. V SLO je kolesar na cesti ovira, ne glede na to kako se vozi. Pišeš kot da kolesar, ki se vozi "kulturno" (ob robu ceste ali karkoli že to pomeni) nima težav. Če bi bilo to vsaj približno res, potem nebi imel vsak od njih malodane vsakič ko se vsede na kolo problemov z bedaki (in konji) na cesti (pardon, na naših cestah).

Saj so na socialnih omrežjih, piši kateremukoli bivšemu ali aktualnemu profiju (ali selektorju Hvastiji, on je rekorder) kolikokrat se je stepel na cesti. Verjetno zato ker se ni znal "kulturno" vozit.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Imam par kolesarjev okol sebe in imajo v svoji buči to, da tm k se avti vozijo, lahko tut oni in tako širino ceste jemlejo ker ob robu je luknast asfalt. Noben pa ne kapita, da on s kolesom ima 80 kil avto pa tono in več. Kje so še šleparji.
Pa vozite se vi po cestah, ko boš na haubi, ti ne bo nobena zavarovalnica poravnala kosti.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Cigave so te noge?
bonk.gif
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Predsednik republike čestital Primožu Rogliču za prvo slovensko etapno zmago na #letour.
2594438-FB_IMG_1500561999975.jpg
 

Priponke

  • 2594438-FB_IMG_1500561999975.jpg
    2594438-FB_IMG_1500561999975.jpg
    32,6 KB · Ogledi: 162

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Vosu. Naj raje naredi kaj za to da domačim kolesarjem ne bo treba s trebuhom za kruhom v tujino. Ne, lažje se je na tuje uspehe šlepat in si reklamo delat. Kje je bil ko so slo klubi crkavali na obroke? Kje je bil ko so organizatorji dirk fehtali denar po državnih firmah? In potem crknili. Aja, slikal se je. V Planici. Vosu.

Darjan preluftaj si fitnes in ****** nazaj v klet. Outdoor zadeve pa pusti pri miru. Oziroma, potrobiš, potalaš fakiče, pojebeš vse po spisku in pičiš dalje.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Shit. Jaz sem pa pred leti stavil da lahko kolesar dobi na alterju svojo temo samo če ga ujamejo na doping kontroli.

Pohvale. Športu se pa reče kolesarstvo. Kolesarjenje je ono ko mate kolesa na strehi, gledate iz avta, kažete fakiče in trobite nebodijimtreba pajkičarjem ki se vam valjajo po sredi ceste. Spomnite se na rogliča ko boste naslednjič kozlali po njih.

sej, ce prav berem prvi post, je med vrsticam omenjen doping...

Pa ne da ti kje verjameš, da v kolesarstvu ni dopinga.

A smo že pozabili herojsko jokajočo zgodbo ozdravljenega bolnika za tumorjem, ki je haral po touru...
No, potem pa razkritje, kaj vse je mel v telesu.

V profesionalnem športu kolesarstvo, atletika itd. to je ena sama droga.

Kaj je pol fora tega sporta? Tekmovanje dohtarjev v ozadju?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dejansko ja, da si nonstop na meji, da mu daješ nekaj, kar še ni prepovedano, al pa da se trudiš z drugimi preparati vzpostavljati stanje, ki je sprejemljivo za test.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Slofenija
smile-1.gif

fenomen, po letu in pol profi pa vhara tako epsko zmago

škoda za kronometer, da je kolo zatajilo

sicer pa kar umirjen pubec
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Ksz & za vse: To je tema o Primožu in njegovem uspehu na TDF!

Za splošno debato o kolesarjih, wannabe pantanijih ter zakonodaji imate sedaj drugo temo z že mnogo stranmi - KLIK
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
ha, komentar spodaj zmaga, sploh, če si se že kdaj v življenju z biciklom povzpel na Jošta
"KLEMEN
24. 7. 2017 at 21:10
Nikoli ne bom pozabil ene prvih Primoževih amaterskih dirk, vzpon na Jošta. Ko se nam je na prvem metru s štarta odpeljal, smo se stari znanci z vseh dirk samo pogledali, češ: “Kdo pa je to?! Pustimo ga, za prvim ovinkom ga bomo ujeli…” Do vrha ga nismo več niti videli. Zmagal je z rekordom proge in prejšnji rekord takrat že uveljavljenega Luke Mezgeca podrl za skoraj minuto. In to na vzponu ki traja krepko manj kot 20 minut…"