Killahbee in njegovi videoti, stopmotion

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Zgoraj smo ti povedali, kdaj začne denar prihajat. Tako da zaenkrat se še ne rabiš obremenjevati s tem
grin1.gif
.
Pa ti rabiš zadevo promovirat tvoji ciljni skupini, ne pa na Alterju
rolleyes-1.gif
...
Youtube lepo gleda tudi, če je več linkov iz FB, Twitterja, itd. Torej moraš vse platforme uporabit. Ampak NE CILJAJ NA STARE JUNCE, ker ti ne bodo tega gledali. Ti rabiš ciljat na otroke, tako da bi ti bilo bolj primerno, če bi to trosil po forumih za mamice in očkote
wink-1.gif
. Pa ne trosi agresivno, ker se zagravžaš. Začetek je bil ok, potem si pa začel prosjačit in težit...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.150
2.329
113
v lokalni ostariji
se strinam s mtl-jom, meni se je kar malo zamerilo to fehtanje... saj smo prebral da bi rad da delimo. ne rabis to 100000x ponovit... pohlep je greh
 

colos

Pripravnik
12. jan 2008
494
6
18
Na žalost se mi teli filmi ne zdijo nek presežek (to počnejo že 10 letni otroci). Drugače pa si poglej filme od "michael hickox films"
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Torej je point teh filmčkov, da YT pošlje solde.
Če tega ne shera en velik account na twiteru, facebooku, pinterestu, ne bo nič oz. bo trajalo "20 let". Npr. ogledi filmčkov na FB so lahko po pol centa in brez nič ni nič. Pa ni cilj to, da prideš do čimveč ogledov, ampak to, da dejansko vidijo večji accounti, potem se lahko začne share in view zares. Druga opcija je, da poiščeš 10 fb strani, ki imajo po 100+ k fanov in jim plačaš za pinned post za nekaj dni. Tretja in najcenejša opcija je Instragram, novi račun, link v bio, uporabiš Instagress za followerje.

Zastonj opcija pa je samo spammanje povsod, objave, komentiranje....

aja, pa daj poglej malo, od kod so prišli ogledi
smile-1.gif
 

killahbee

Pripravnik
4. dec 2010
48
0
6
Sej to mi je dokaj jasno, kako deluje sistem. Kot sem rekel...ni vse v denarju in tudi ne pričakujem tega. Če pa pride, pa kot sem povedal, se ga noben ne bi branil
smile-1.gif


Ogromno ogledov je z alter-ja
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Se na ta način delajo risanke?

ogromno se se zmeraj dela v stop motion tehniki. V sloveniji recimo ZVVIKS, ki dela serijo Koyaa, je pa to zelo zamudno delo, saj ze samo fotkanje traja vec mesecev za koncnih nekaj minut filma.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Da, če ti bomo mi delali oglede ne bo nič iz tega.

Pojdi na kak reddit spamat. 3-je uporabniki tega foruma ti ne bomo naredili skoraj nič ogledov.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.576
282
113
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Se na ta način delajo risanke?

ogromno se se zmeraj dela v stop motion tehniki. V sloveniji recimo ZVVIKS, ki dela serijo Koyaa, je pa to zelo zamudno delo, saj ze samo fotkanje traja vec mesecev za koncnih nekaj minut filma.

glih zddj razmisljam o A je to, k jih tamal skoz gleda, kako so narejeni, in zakaj se takih risank ne dela vec? a se da kje vidit kako so snemali?

on: in kaj bo bojo vsi aktivni alterasi pogledali video? pol bojo upadli ogledi...
 
Nazadnje urejeno:

killahbee

Pripravnik
4. dec 2010
48
0
6
A je to je tako narejen... pa še veliko drugih.

Mogoče bodo alteraši 2x pogledal :-D

Sej tudi drugje sem mal objavil :-D