Novo pri Telemachu II.

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Jaz sem šel z avtom v Berlin in praktično kjerkoli sem se ustavil sem dobil obvestilo, da sem povezan v UNIFI Travel omrežje... Unifi je postal del omrežja, ki ga ima nemški Telekom in je praktično povsod! Sem bil zelo skeptičen glede tega kje se bo to dalo dobiti, a me je zelo presenetilo! Popolnoma zadovoljen
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
O ud keri amaterji,.. za d3go ni primeren ne Firefox ne Chrome ker se jim ne da posodobiti zadev,..ni uporaben niti EDGE, ker se ne moreš prijaviti v d3Go,.. ostaneta ti IE in Safari???WTF
2575831-telemach1.PNG
 

Priponke

  • 2575831-telemach1.PNG
    2575831-telemach1.PNG
    51,1 KB · Ogledi: 172

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
DA. Se strinjam Borovnica... grozno.. že 3 dni ne spim zaradi tega.. Pomoje vsak dan izgubijo vsaj 1000+ naročnikov ker ne dela njihova TV preko 100% brskalnikov.
evil.gif


No zdaj pa resno: HOT paket 14,99 EUR in 50GB VS A1 Svobodni L 15GB za skromnih 39,99 EUR.

HOT: cena za 1GB = 0,2998 EUR
A1 cena za 1GB =2,66 EUR

Torej A1 ima 1 GB točno 8,873 X dražji kot HOT. Omrežje je isto. Ja A1 ter res osvobodi.. EUR-čkov v denarnici. Drugega pa nič.

Komentar ni potreben.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Kritiziram svojega ponudnika, ki ne zagotavlja storitev, ki jih ponuja,..
Ponudba in cenovna politika A1 in Hot nima veze s Telemachon,..

B
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
KSZ

2 vprašanja za znalce.

Prenos podatkov na hrvaškem mi ne uspe vzpostavit nikakor čeprav imam vse obkljukano kaj bi bilo narobe?

D3go zadnje tri tedne ne gre več gledati za nazaj discovery, NGC in History kej je fora? Hvala bogu vsaj OTO dela.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
KSZ

2 vprašanja za znalce.

Prenos podatkov na hrvaškem mi ne uspe vzpostavit nikakor čeprav imam vse obkljukano kaj bi bilo narobe?

D3go zadnje tri tedne ne gre več gledati za nazaj discovery, NGC in History kej je fora? Hvala bogu vsaj OTO dela.

A APN maš pravilno nastavljen (npr. za iOS). V Slo dela tudi brez nastavitev, medtem ko v tujini brez pravilnih nastavitev ne bo šlo.

Za D3Go pa ne bi videl. Ravnokar pri sebi probal in mi tako na Discovery, NGC kot History dela ogled za nazaj. Razen, če misliš za Disovery HD, NGC HD in HD History.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.586
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
O ud keri amaterji,.. za d3go ni primeren ne Firefox ne Chrome ker se jim ne da posodobiti zadev,..ni uporaben niti EDGE, ker se ne moreš prijaviti v d3Go,.. ostaneta ti IE in Safari???WTF
Ni več ppapi podpore za plugine pri obeh zgoraj napisanih, zato tak odgovor (ff od v52, chrome od v45).
Lahko uporabiš ff portable v51, kjer npapi plugini še delajo (java, silverlight, d3go, flash player npapi).

ff portable 51
http://tinyurl.com/jwre9rv


Bojda palemoon (fork ff), ohranja podporo za npapi tudi sedaj.
http://www.palemoon.org/

Tretja alternativa je SRWare Iron portable v44 (bazira na chromium pogonu):
http://download1.srware.net/old/iron/win/portable/IronPortable_44.zip

https://www.srware.net/en/software_srware_iron.php
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:


A APN maš pravilno nastavljen (npr. za iOS). V Slo dela tudi brez nastavitev, medtem ko v tujini brez pravilnih nastavitev ne bo šlo.

Za D3Go pa ne bi videl. Ravnokar pri sebi probal in mi tako na Discovery, NGC kot History dela ogled za nazaj. Razen, če misliš za Disovery HD, NGC HD in HD History.


Bom ppreveril APN ker tega nisem preverjal bom preveril hvala za namig
zmaga.gif


Mislil sem samo Discovery osnovni pa ne dela.
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
O ud keri amaterji,.. za d3go ni primeren ne Firefox ne Chrome ker se jim ne da posodobiti zadev,..ni uporaben niti EDGE, ker se ne moreš prijaviti v d3Go,.. ostaneta ti IE in Safari???WTF

Tvoj post lahko razumem le kot ironijo - 'vaša' MobiaTV namreč na PC-ju ne deluje na nobenem posodobljenem brskalniku. Po navodilu Amis in zdaj A1 helpdeska je namreč za njeno delovanje potrebno instalirati verzijo Firefoxa 51 in mu preprečiti samodejni update (npr. na verzijo 52, ki je zunaj že cca. dva meseca). Se pa baje A1 tehniki trudijo zadeve urediti... koliko časa že oz. še? Naj si uporabniki to razlagamo (s tvojimi besedami), da 'se jim ne da posodobiti zadev'?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Borovnica je glasnik SiMobila / A ajnca in kot takega ga je treba jemat; je pa škoda, da v svoji promotorski vlogi ne zapopade, da je pluvanje po konkurenci večinoma kontraproduktivno.

Ker pa malo poznam ustroj predmetne firme, me tako čisto resno firbec matra, ali je promotorstvo na forumih dejansko v opisu njegovih del, ali pa ima samo preveč časa - kar bi pomenilo, da so še rezerve za optimizacijo.
confused-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
@Kupec hvala da mi širiš obzorje za storitve, ki jih žal ne morem uporabljati,.. komentar je sicer na mestu
,..če pa nisi opazil se pritožujem se nad ponudnikom, ki mi nudi storitve in nima veze s tem kje sem zaposlen,..
@McGiver tole ni v opisu del in nalog,.. in se izvaja med delavnim procesom, ki tako kot pri tebi ni zapolnjen 100% saj so tu vsaj odmori za cigaret, ki ga lahko porabim tudi drugače če že ne kadim,.. me pa prav zanima koliko od tvojega 8urnega delavnika je zapolnjeno z delavnimi obveznostmi

b
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Moj delovnik naj te ne skrbi, vse je podelano in sam sebi dajem službo!

Sem že napisal, da poznam vaš ustroj in kako se eni "prelomijo" drugi pa očitno praskajo po riti - pa ne pišem o tebi, ampak se sam precej izpostavljaš tukaj. A odmor za cigarete imate v delovniku? Kolikokrat po koliko minut? Čisto resno me zanima, da naslednjič to "semoličem" na čelo nabijem, ko bodo o malicah,...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
tukajle bova debato zaključila
- ti zase veš kolikšen del delavnega dneva je zapolnjen in kako efektivno, jaz pa vem za svojega,..
- pravice/ugodnosti zaposlenih so stvar firme in ne naključnega obiskovalca foruma
B
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
@Kupec hvala da mi širiš obzorje za storitve, ki jih žal ne morem uporabljati,.. komentar je sicer na mestu
,..če pa nisi opazil se pritožujem se nad ponudnikom, ki mi nudi storitve in nima veze s tem kje sem zaposlen,..b

No, zdaj, ko veš, kako (ne) delujejo storitve, ki jih ti sicer ne moreš uporabljati, lahko pobaraš o podrobnostih svoje kolege/sodelavce in ti naj razložijo, kako je s tem. In si boš najbrž hitro znal predstavljati, zakaj je tudi D3GO tak kot je...