Novo pri T2 III.

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Evo, poleg midija še en nov mobilni paket maxi. 3000 min, 3000 SMS/MMS, 20 GB za 9,99 eur. V paketih še cenejši. To je to. Več ne rabim
smile-1.gif
Copypaste Hofer? :D Kdaj bo pa na voljo? Zihr bo nekje en haklc, razen če mislijo presortirati še ostale pakete, saj jih bo ta nekako kanibaliziral.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Ja, hud napad na Hofer. Najprej midi, sedajnše maxi. Ni videti nobenega haklca. So pa močno izboljšali ponudba na mobilni telefoniji, ki je bila njihov najšibkejši člen.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Ja, hud napad na Hofer. Najprej midi, sedajnše maxi. Ni videti nobenega haklca. So pa močno izboljšali ponudba na mobilni telefoniji, ki je bila njihov najšibkejši člen.

Ja, ti paketi so ultra ugodni. Posebej za tiste, ki imajo T3/T4 pakete, dobijo "Midi" za 5.99€ in "Maxi" za 8.99€. S temi cenami pa so to trenutno najugodnejši paketi na tržišču. S tem da je prvi prvo leto po ceni 4.79€, drugi pa 7.19€ in to brez vezave.
In ja, paketi vključujejo tudi MMS-e.
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik mukwai pravi:
Cakam na preklop na optiko (Telekomovo) in ja, preklop bo narejen 21. dan. In datum nima veze z obračunskim obdobjem.
So pa optiko z ulice do hiše potegnili zelo hitro, morda zato, ker delajo podizvajalci
smile-1.gif

Očitno je nekaj na temu
smile-1.gif
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Bil 2 meseca pri njih, toda njihovo omrežje je katastrofa. Gostovanja pa, kot bi jih Telekom zafrkaval.
Zanimivo. Sem bil prej na Simobilu, sedaj na T2 že kar precej dolgo in nisem opazil razlike. Oba sta mi delala dobro. Je pa razlika v ceni.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Ja, hud napad na Hofer. Najprej midi, sedajnše maxi. Ni videti nobenega haklca. So pa močno izboljšali ponudba na mobilni telefoniji, ki je bila njihov najšibkejši člen.

Ja, ti paketi so ultra ugodni. Posebej za tiste, ki imajo T3/T4 pakete, dobijo "Midi" za 5.99€ in "Maxi" za 8.99€. S temi cenami pa so to trenutno najugodnejši paketi na tržišču. S tem da je prvi prvo leto po ceni 4.79€, drugi pa 7.19€ in to brez vezave.
In ja, paketi vključujejo tudi MMS-e.
smile-1.gif

Že že, ali pa tudi ne. Če greš po enem letu stran, ti zaračunajo cca 20 EUR odklopnine. Sicer pa si navedel prave cene.
nahrung002.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik mukwai pravi:
Cakam na preklop na optiko (Telekomovo) in ja, preklop bo narejen 21. dan. In datum nima veze z obračunskim obdobjem.
So pa optiko z ulice do hiše potegnili zelo hitro, morda zato, ker delajo podizvajalci
smile-1.gif

Sporoči če bo res, namreč jaz sem po slabih 20 dneh, dobil sms da bo priklop narejen še čez 20 dni
grin1.gif
 

mukwai

Pripravnik
2. jun 2011
108
9
18
So prišli tako, kot so najavili tri tedne nazaj, še celo nekaj minut prej
smile-1.gif

... in ugotovili, da priklop ni ok narejen in zdaj spet čakam kabelmajstre.

Ko si že omenil prvih 20 dni - od takrat, ko so pripeljali optiko v hišo je še trajalo cca en teden, potem pa sem dobil sms, ki je napovedal preklop čez tri tedne.
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
Mislim, da je tole kar vzorec, ki se prevečkrat ponavlja. Pri meni je bilo enako. Priklop, ne sveti, bo treba GVOjevce aktivirati, čez nekaj dni 2. poskus priklopa. Potem pa gre.