Uporabni programi za Android + opis + slike

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Obstaja kakšna aplikacija, s katero bi samo določeni aplikaciji "dal vedet", da smo nedega datuma?

Recimo:
- danes smo 3.7.2017
- telefon ima nastavljeno samodejno posodabljanje ure in datuma
- ko bi zagnal neko določeno aplikacijo, bi s pomočjo te aplikacije (po kateri sedaj sprašujem ali obstaja) tej zagnani aplikaciji dal vedet, da smo recimo 1.10.2015

Torej bi na nek način samo za to zagnano aplikacijo "povrnil" čas nazaj, kateri pa se ne bi premikal in bi bil vedno ta datum.

Hvala!
smile-1.gif
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Moji mami zmeraj naštimam na prvo stran uro in vreme itd... potem pa ji to čudežn o zgine
smile-1.gif
pa ji spet nastavljam prvo stran.
Ali obstaja kakšna aplikacija, ki bi ji zaklenila zaslone, da se ji nebi več potem to ponesrečilo.

Ali obstaja kakšna aplikacija, ki bi v meniju sklrila oziroma nebi prikazala tiste ikone, ki jh ne potrebujem pa jih ne morem zbrisat?
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Pozdrav

Mene pa zanima kateri je res dober slovensko angleški slovar za android?

Hvala
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
A ve kdo za kako time-lapse aplikacijo, ki bi sproti shranjevala fotke na telefon.
Vse ki sem jih probal delajo video, jaz pa tega nočem.

Idealna bi bila taka, ki bi zajela sliko vsako uro z ugasnjenim zaslonom.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Se komu mogoče sanja, kaj sem kliknil, naredil narobe, zasral, itd...? Namreč prej sem imel na tipkovnici Gboard smajlije takšne kot na sliki levo, kar naenkrat so pa ti čudni, okleščeni na sliki desno? Hvala za pomoč. Aja, to je povsod, v FB, Messenger itd...
2596796-Emoji.png
 

Priponke

  • 2596796-Emoji.png
    2596796-Emoji.png
    78,2 KB · Ogledi: 423

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Emoji so sistemski font in jih brez posodobitve sistema načeloma ne moreš menjati (vsaj zaenkrat ne). Si v zadnjem času posodobil verzijo Androida?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Prisežem, da ni blo nobene posodobitve, niti nisem kje šaril prav tako ničesar spreminjal... Zanimivo mi je, da tudi če odstrani Gboard in namestim ponovno, v aplikacijah pobrišem cache in podatke, še vedno so isti. Mah, saj jih ne uporabljam kaj dosti, samo pyzdi pa me
wink-1.gif
.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Tule v Fažani opazujemo jasno nebo in študiramo kaj je kaj. Kakšen app bi pomagal. Če pa nameriš skozi objektiv na objekt bi bilo še najbolje. Thx
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Se komu mogoče sanja, kaj sem kliknil, naredil narobe, zasral, itd...? Namreč prej sem imel na tipkovnici Gboard smajlije takšne kot na sliki levo, kar naenkrat so pa ti čudni, okleščeni na sliki desno? Hvala za pomoč. Aja, to je povsod, v FB, Messenger itd...

Levo so iOS smajliji: http://bit.ly/2tQKDxz (tudi navodila...)
desno pa google smajliji: https://emojipedia.org/google/

Na androidu vsaka tipkovnica, ki jo imaš, pa sms app, pa še kaj... vrže svoje not. Malo se poigraj, pa bo... So pa, vsaj pri meni, kot posebna aplikacija, pa se lahko tiste, ki ti ne pašejo, vrže dol...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
bratusm, nope, levi so iz Androida, sem mel prej take, ne vem pa kaj se je zgodilo, da so ratali desni
smile-1.gif
. Zanimivo mi je, da tudi, če inštaliram kakšno Android tipkovnico, ostanejo desni, edino pri eni inštalirani tipkovnici mi pa res da svoje, vsaj približne levim... Saj pravim, ne bom se več ukvarjal kaj je šlo narobe, ker tok jih pa spet ne rabim. Thx!