Uporabni programi za Symbian + opis + slike

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Lp.
Mene pa zanima če obstaja kaka aplikacija za sms smiley - te. nenajdem tega za symbian S60 v3
Hvala
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Citat:
Uporabnik laksikon pravi:
ob poplavi symbian programov bi vprašal, kateri so trenutno za vas najpomembnejši?

Na moji E71 so nujniki QReader (free), GarminXT, ScummVM (free), Opera Mobile 10 Beta (free), YouTube (free), FaceBook for E71/E72 (free), ShazamID (free/shareware), SportsTracker (Free), Picodrive (free, samo mi na novem firmwaru noče več delat), AntSnes (free), VBag (30$), vNes (10$)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Birstep Smartconnect client. Narediš grupo z dostopnimi točkami (lahko mešaš Wifi in 3G, določiš vrstni red). Nato v aplikacijah doličiš to grupo za dostopno točko in zadeva sama konekta glede na prioritete. Npr. ko prideš domov se telefon samodejno preklopi iz 3G na domači Wlan...

http://www.birdstep.com/Products/Birdstep/SmartConnect/
Odličen program, zadeva je fenomenalna. Hvala.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Men je tud SC kul, ampak imam težavo, da kar naenkrat (ponavadi čez noč) sprašuje za nek login-yes in no. Tako se potem vse poruši in nevem zakaj sprašuje če imam izbrana samo Simobil Internet in domač AP. Uglaunem, ne uporabljam več, škoda.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Kako se reče programu za symbian, ki deluje podobno, kot Shazam za glasbo, le da ta program prepozna sliko določenega objekta in potem preveri v bazi, nato pa dobiš vse podatke tega objekta, ki si ga slikal. Pred nekaj časa sem v eni revijo bral o njem, mislim, da je celo brezplačen.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Js uporabljam: garminxt, taskman(za zapiranje odprtih apliakcij), quickoffice, adobe pdf, strobe (uporaba luške, lahko izbereš utripanje), messenger, winrar, timer (štoparica), panoman (za slikanje panoram), clicker (za upravljanje pc-ja s telefonom), midomi (ker je free in ima neomejeno iskanje medtem ko je shazam za plačat, ali pa ima omejeno iskanje), flipfont (za menjavo pisave), webcam3 (mobiola) (sliko iz kamere telefona prenaša na ekran računalnika, tako da lahko uporabimo kot webcam, ali pa da telefon nastavimo kam v sobo in oprezamo za drugimi), x-plore (raziskovalec), i-nigma (za branje 2d črtnih kod)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Obstaja kak program, da bi s pomočjo BT lahko preko enega telefona dostopal do drugega (sms-i, imenik, morda celo klicanje - da deluje kot bt slušalka)?
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Anti-Theft for Mobile
Program omogoča nadzor nad vašim telefonom, če vam ga ukradejo. Aplikacija je brezplačna.

http://www.f-secure.com/en_EMEA/products/mobile/anti-theft-for-mobile/index_main.html

Citat:
F-Secure Anti-Theft for Mobile ensures you that your personal and confidential information won't be misused by anyone. Now you can lock your phone remotely via SMS, erase the confidential data remotely via SMS, get informed who stole your phone and locate your phone. F-Secure Anti-Theft is to upgrade with additional security features directly via mobile.



Features:

REMOTE LOCK YOUR PHONE
Ok, you lost your phone – lock it quickly with single SMS message! The phone stays locked until you get it back and enter the right password.
Send text message: #lock# to your phone to lock it.




REMOTE WIPE YOUR PHONE
If it looks like you won’t be getting your phone back you have one more trick up your sleeve - erase all your confidential data. the thief is left with just the covers without of the content.
Send the text message: #wipe# to your phone to wipe it.




LOCATE YOUR MISSING PHONE
How do you locate your lost phone or the person who has it? It’s simple – use locate and see it on a map. It’s as easy as that!
Send text message: #locate# to your phone to see its location on a map.




#THEFT CONTROL#
Want to nab the thief? If someone steals your phone and changes the sim card, the phone locks down automatically and the thief’s phone number is reported to you. This feature works automatically when it’s activated.
 

Hoof_Arted

Pripravnik
27. avg 2009
313
0
16
Jaz imam pa rad program FSCaller, ki mi sliko klicanega ali kličočega lepo čez cel ekran nariše, spodaj še pa ime (in številko).
Pa tudi programčka za screenshot bi se težko odrekel.
946077-Screenshot0013.jpg
 

Priponke

  • 946077-Screenshot0013.jpg
    946077-Screenshot0013.jpg
    26 KB · Ogledi: 334

mobilni

Pripravnik
14. jan 2009
367
0
16
Ribnica
Mene pa zanima, če je sedaj že tak program zunaj (prej je bil podoben, ki ti na symbianu mobilni internet spremeni v wlan) Sedaj pa me zanima če je že kakšen program za telefon ki bi bil kot vmesna točka. Sprejema wlan, odaja wlan ?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Hoof_Arted pravi:
Jaz imam pa rad program FSCaller, ki mi sliko klicanega ali kličočega lepo čez cel ekran nariše, spodaj še pa ime (in številko).
Pa tudi programčka za screenshot bi se težko odrekel.

Meni dela mogoče 2 dni, potem pa neha prikazovati slike, čeprav je vključen, tako da ga moramizključiti in spet vključit, potem pa spet 2 dni dela. Reinstall druge verzije ni pomagal. Precej annoying....