Uporabni programi za Windows Phone + opis + slike

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
874
19
18
Ljubljana
nisi reku da rabis
smile-1.gif


drugace sem imel na sihtni telefon kjer laufa preko 'asterisk voip'
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Calls+

Note: To use this app, please go to Settings on your Windows Phone. This app will NOT appear in your list of installed apps.
Call Extras is a settings app that will enable you to set your call waiting and call forwarding preferences for your network.

https://www.windowsphone.com/en-us/store/app/calls/ee0edaac-7c6c-4493-80fa-2ff06abf9874

contacts+message backup

Note: To use this app, please go to Settings on your Windows Phone. This app will NOT appear in your list of installed apps.

Contacts + Message Backup app is a Settings app that enables you to make backup of all your contacts (in VCF format) and messages (SMS & MMS including attachments) to SD card (in XML format) for later restore to same or another Windows Phone.

Backup is stored in 'backup+restore' folder on the SD card.

https://www.windowsphone.com/e...27-25eddccbebf2
 
Nazadnje urejeno:

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
A mogoče kdo ve, če je kaka podobna aplikacija - Slovenija novice - kot za android
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
App "Slovenija novice" ni ok?

Sem dal iskanje, pa ni našel nič. Sedaj sem našel - prek googla. A smem zvedeti, kako se sploh išče aplikacije po portalu? Iskanje po "MIcrosoft com" ne najde ničesar.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Mogoče sem narobe napisal, kako shraniti na računalnik, žal imam premajhno kartico, pa če kupim nov telefon moram potem vse na novo vnašati. Koliko pa pride nova kartica in vnos?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na računalniku greš na windows mail al pa google mail in si tam shraniš kontakte ko .csv datoteko.

Sicer pa nič ne rabiš. V novem telefonu se samo registriraš s svojim emailom in bo sinhroniziralo imenik.

Al jaz slučajno zaznavam, da si narobe vprašal?

Da imaš star telefon in bi rad številke shranil na SIMko in kasneje uvozil v Nokio 920.

Kakšen telefon imaš?