PETROL KLUB

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
se splača vzeti njihovo kartico? Sej stane te v bistvu nič....

Posebej zanimiva je PANASONIC LED TV 42 na 33 strani
smile-1.gif


pa tekme KK UP 20% ceneje
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Zgubiti nimaš kej, je free, tankaš na Petrolu, pa kupuješ "ceneje"
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.352
379
83
Pomojem si si že sam odgovoril.

Sploh, če si že lastiš DMovo, Leclercovo, Mercatorjevo, Obijevo, Tuševo... in te to ne moti. Nekatere (recimo mene) te kartice prej odbijajo, kot kaj drugega.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Jaz sem tudi v četrtek naročil, trenutno je še nisem dobil. Zgubiti nimaš kaj, je res. Sam sem večkrat tankal na OMV, a zdaj bom šel na Petrol. Tudi recimo čiščenje je -20%.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Jaz sem tudi naročil tole. mislim, da je tole kr fajn zadeva, pa itak popusti, kdo se jih pa ne brani v tej situaciji?
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Mene tudi odbijajo te kartice, čeprav si jih lastim ene par.

Dokler so one v službi mene in z njimi pač prišparam kak €, so koristne. Kupujem takrat ko rabim, dam vem kartico in to je to.
Da pa postaneš njihov suženj in iščeš "popuste", "akcije" katere to sploh niso, je pa zmaga trgovca in moj poraz.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Petrol klub, s katero lahko plačujete storitve:
" Kakšni so stroški?
Pridobitev kartice je ob sklenitvi pogodbe brezplačna. Imetnik plača le strošek vodenja kartice (4€ z DDV za pol letno vodenje)."
Torej 8 EUR letno.
Za navadno kartico ni nadomestila vodenja.
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Teh 8€ ni nikjer omenjeno.....v pristopnici.....geeze.....i'll pass.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Vodenje je samo pri plačilni kartici...to je kao sedaj Magna. In plačilne tudi NE moreš naročiti preko neta.

Petrol klub kartica zvestobe

Petrol klub kartica zvestobe je namenjena vsem našim zvestim fizičnim kupcem, ki svoje nakupe redno opravljate pri Petrolu. Z njo zbirate Zlate točke , katere lahko Izkoristite za nakup izdelkov in storitev iz kataloga po občutno nižjih cenah.

Kaj vam omogoča?

* Z njo je vsak nakup pri Petrolu vreden več.
* Vsak evro nakupa je nagrajen z 1 Zlato točko.
* Zlate točke se zbirajo samodejno na kartici.
* Unovčevanje Zlatih točk za ugodnosti Petrol kluba.
* Izjemno ugodne nakupe vrhunskih izdelkov in storitev iz Petrol klub kataloga.
* Sodelovanje v privlačnih nagradnih igrah.
* Posebne mesečne akcije Petrol kluba.

Kako jo prejmete?
Prejmete jo kadarkoli. Izpolnite le pristopnico in jo oddate prodajalcu na najbližjem bencinskem servisu. Lahko pa izpolnite spletni obrazec in kartico prejmete na dom v nekaj dneh.


Kakšni so stroški? Pridobitev in uporaba kartice sta brezplačni.
http://www.petrol.si/petrol-klub/kartice
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Tako je. Saj sem v postu omenil. Navadna Petrol klub kartica nima nobenih dodatnih stroškov. Plačilna Petrol klub kartica (prej Magna) pa 4 EUR na pol leta. Strošek je omenjen na http://www.petrol.si/petrol-klub/kartice na koncu-pri plačilni kartici, ki jo je seveda možno naročiti le na prodajnem mestu. Seveda je obrazec prej treba oddati delodajalcu podpisati.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
KSZ, jaz ne bom vzel te kartice, podatke bodo hranili še 10let potem ko se je bom naveličal in jih uporabljal Petrol + kup partnerjev. Jebeš to.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Pa naj jih hranijo potem ko je ne bom več uporabljal...lahko da potem naslov ne bo več pravi, pa telefonska... pa naj si kaj pomagajo s takimi pomanjkljivi podatki.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Vse te kartice so en velik pesek v oči. Jaz nimam nobene. Največ prihraniš, če kupuješ tisto, kar rabiš in takrat, ko rabiš. Ne pa takrat, ko trgovec ponuja "v akciji" (razen če akcija sovpada s časom, ko bi stvar tako ali tako kupil, ker jo tisti trentuek rabiš).