Električna zobna ščetka

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Zobozdravnik mi je priporočil uporabo el. zobne ščetke Philips Flexcare. Cena je sicer 134 €, kar precej torej, ampak bila naj bi mercedes med zobnimi ščetkami. Zanimajo me vaše izkušnje pri uporabi klasičnih in el. zobnih ščetk! V glavnem, ali se splača dati toliko denarja oz. ali je razlika res tako zelo očitna?
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
http://www.amazon.co.uk/o/ASIN/B000VI9FUW?tag=betteraddons-20

Na tvojem mestu nebi niti pomislil kje kupit. To je ultra paket z uv čistilcem in kar 10imi prilozenimi ščetkami, ki jih v sloveniji dobiš zelo drago, in jih je treba menjavat ravno tako kot se menjava običajna zobna ščetka.

Imaš pa tudi turbo paket z kar dvemi držali (to sicer nima smisla, ker je eno držalo dovolj za vso družino...)
Morda pa, če kupujeta v dveh in si paket razdelita. Tisti UV čistilec je baje bolj tržna fora kot kaj drugega, ampak je pač prilozen...

http://www.amazon.co.uk/o/ASIN/B001XLNT3K?tag=betteraddons-20


Ne pozabit, da je funt še vedno nizek in je 100 EUR = 100 GBP!
Poštnina je pri Amazonu nizka, da pa narediš biznis, pa vzameš še kakšno dobro knjigo oz še kak gadget in rešiš še dedka mraza
wink-1.gif
)

Vsi elektronski aparati pri Amazon.co.uk delujejo normalno v evropi, treba je le dokupiti adapter ki stane manj kot 2 eura.
Je pa včasih ze prilozen, oz vcasih je vtikač evropski in prilozen UK adapter...

Srečno.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
100 eur = 110 gbp, sem se zatipkal.
pa btw, ta zobna ščetka je res super. Neverjetno ščisti.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik balts pravi:
100 eur = 110 gbp, sem se zatipkal.
pa btw, ta zobna ščetka je res super. Neverjetno ščisti.

mislim, da si se spet zatipkal, in je 110 eurov = 100 gbp

imam to ščetko, ker sem (skoraj) zobozdravnik in jo tudi priporočam vsem, ki si jo lahko privoščijo, drgač pa priporočam "ročne" ščetke curaprox, če ti je predrago, so pa 3-4€ po komadu

ampak ni res, da moraš tako pogosto menjat od sonicarea, tako 4-6 mesecev je dost pogosto, za navadno pa 2-3 mesece
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik balts pravi:
http://www.amazon.co.uk/o/ASIN/B000VI9FUW?tag=betteraddons-20

Na tvojem mestu nebi niti pomislil kje kupit. To je ultra paket z uv čistilcem in kar 10imi prilozenimi ščetkami, ki jih v sloveniji dobiš zelo drago, in jih je treba menjavat ravno tako kot se menjava običajna zobna ščetka.

Imaš pa tudi turbo paket z kar dvemi držali (to sicer nima smisla, ker je eno držalo dovolj za vso družino...)
Morda pa, če kupujeta v dveh in si paket razdelita. Tisti UV čistilec je baje bolj tržna fora kot kaj drugega, ampak je pač prilozen...

http://www.amazon.co.uk/o/ASIN/B001XLNT3K?tag=betteraddons-20


Ne pozabit, da je funt še vedno nizek in je 100 EUR = 100 GBP!
Poštnina je pri Amazonu nizka, da pa narediš biznis, pa vzameš še kakšno dobro knjigo oz še kak gadget in rešiš še dedka mraza
wink-1.gif
)

Vsi elektronski aparati pri Amazon.co.uk delujejo normalno v evropi, treba je le dokupiti adapter ki stane manj kot 2 eura.
Je pa včasih ze prilozen, oz vcasih je vtikač evropski in prilozen UK adapter...

Srečno.

mislim, da si tudi to narobe prebral, vsaj jaz nikjer ne vidim, da bi bilo tu 10 ščetk dodanih in tudi močno dvomim v to, ponavadi sta dve ščetki dodani, ena večja in ena manjša, pa se potem odločiš, katera ti je boljša in potem tisto kupuješ naprej

pa si prepričan, da to pošljejo v slovenijo? ker vem da amazon.co.uk dosti stvari (predvsem elektronike) ni pošiljal v slovenijo, ampak pred kratkim so začeli pošiljat recimo Nintendo Wiije, tako da možno da tudi sonicare
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Se opravicujem sem narobe prebral gre za normalen paket z UV cistilcem in osnovnimi prilozenimi scetinami kot v Slo, samo da je veliko ceneje. Neglede na vse... mislim, da se splaca. Poglej samo ceno dodatnih scetk, ki so tudi veliko ceneje kot pri nas. Tako, da je fajn da se to nabavis pa imas mir.
Tista mala je za drugacno ciscenje in ni katero bos izbral.. vsaj jaz uporabljam tavecjo :)

Amazon ze lep cas posilja v Slovenijo skoraj vso elektrotehniko z izjemo plazem in vecjih elektronskih aparatov.
Narocil in prisparal ze ogromno. Postnina poceni.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Nisem mislil da moras tako pogosto menjat, ampak da pač moreš menjavat, in da je to potrošni material.
In ja zatipkal sem se tudi pri kalkulaciji valute.. ocitno imam danes disleksijske momente. :)

Vseeno priporočam amazon!
wink-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
967
113
Obišči stran
Krtačka dejansko je zakon, jo imava z ženo že kar nekaj časa in res sčisti tako, kot se zagre. Vsaj zame je vredna tega denarja.

Če si pa ti toliko pripravljen dat toliko za njo, se pa sam odloči
smile-1.gif
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Tale druga kombinacija je v BB celo cenejša kot na tvojem linku. Sem tam kupil "dual pack" v izogib večerni kregariji med otroci. Drugače pa tako, kot so drugi povedali - zakon.
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Pri nas staneta dve držali, tri krtačke in UV čistilec 135 EUR, vključena poštnina.

Jaz, ki vidim veliko prednosti dveh držal (da si lahko dva naenkrat umijeta zobe), nisem v tujini našel boljše ponudbe. Morda kaj "nezanesljivega" (model s tremi pozitivnimi feedbacki prodaja en komplet).
 

ginekolog

1.300. registrirani uporabnik
1. okt 2007
585
7
18
Jaz imam sonično, vendar druga firma (dentasonic, 20€ če se ne motim) in odlično ščisti proti ročni.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Sulc pravi:
Pri nas staneta dve držali, tri krtačke in UV čistilec 135 EUR, vključena poštnina.

Jaz, ki vidim veliko prednosti dveh držal (da si lahko dva naenkrat umijeta zobe), nisem v tujini našel boljše ponudbe. Morda kaj "nezanesljivega" (model s tremi pozitivnimi feedbacki prodaja en komplet).
Kje pa si našel komplet z dvemi držali za 135€?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Sulc pravi:
Pri nas staneta dve držali, tri krtačke in UV čistilec 135 EUR, vključena poštnina.

Jaz, ki vidim veliko prednosti dveh držal (da si lahko dva naenkrat umijeta zobe), nisem v tujini našel boljše ponudbe. Morda kaj "nezanesljivega" (model s tremi pozitivnimi feedbacki prodaja en komplet).
Kje pa si našel komplet z dvemi držali za 135€?

http://www.zdrav-nasmeh.com/pr...-pakiranje.html

v bistvu je 134€
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Zobozdravnik mi je priporočil uporabo el. zobne ščetke Philips Flexcare. Cena je sicer 134 €, kar precej torej, ampak bila naj bi mercedes med zobnimi ščetkami. Zanimajo me vaše izkušnje pri uporabi klasičnih in el. zobnih ščetk! V glavnem, ali se splača dati toliko denarja oz. ali je razlika res tako zelo očitna?

Prava zadeva, kočno enkrat res gladki zobje! Zelo priporočam!

Lp