mobisvet

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Pozdravljeni,

Zanima me, če je že kdo kupoval preko internetne trgovine mobisvet. ( http://mobisvet.si/index.php?main_page=index ).
Zanima me kakšne so vaše izkušnje, ali so bili telefoni celi, ali so na njih bile napake.
confused-1.gif

Koliko časa približno traja, od naročila, da telefon prejmeš. Kako pa plačaš.

In sicer se zanimam za nakup Nokie 5800 XpressMusic . ( http://mobisvet.si/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=222 )


Lp Matej
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Kupil pri njih že 2 GSM-ja, nikoli problemov, dobil v roku 3-4 dni od naročila.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Torej moje izkušnje z mobisvetom.

Preden sem kupila telefon, sem se o določenih stvareh najprej hotela pozanimati (garancija ipd), zato sem jim poslala mail, Odgovora ni bilo ne prvič ne drugič in sem jih že skoraj odpisala, ko sem se odločila, da jih še pokličem. Takrat je bilo drugače. Zvedela vse kar sem hotela. Torej nekdo je spraševal o garanciji. Dotično moj telefon dobijo iz Avstrije in ga tja na servis tudi pošljejo. Torej garancije ne gre uveljavljati v Sloveniji, ker telefoni ne gredo preko slovenskega uvoznika, ampak se pošlje v Mobisvet oni pa naprej na Dunaj (v mojem primeru). Glavno je itak bilo, da vem, da gre v sonyericsson in ne v kako domačo "delavnico".

Naslednji korak: naročila telefon. čeprav je plačilo po povzetju, so me prosili, naj plačam aro. Malo se mi je to zdelo brezveze, glede na to da je bilo plačilo po povzetju, ampak OK. Nakazala denar, jim to sporočila po mailu in telefon je bil še isti dan poslan. Telefon je bil zapakiran kot se za gre, in vsebina posledično nepoškodovana. Telefon je bil nov (no saj niti ne bi moral biti star, ker je prišel na trg šele en mesec prej), v škatli vse, kar je moralo biti.

V glavnem jaz imam dobro izkušnjo z Mobisvetom. Se mi zdi, da glavno kar ljudi skrbi je, v kakem stanju pridejo telefoni in če so kje kake mučke s tem, ampak je bojazen odveč.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Torej imate dobre izkušnje.
zmaga.gif


Ali so bili meniji v Slovenskem jeziku, ali ne.
Pa še to če kdo ve: Zakaj so telefoni tako poceni (kar je dobro),
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Citat:
Pa še to če kdo ve: Zakaj so telefoni tako poceni (kar je dobro),

Pomojem se moraš vprašat, zakaj so drugje tako dragi?
wink-1.gif


Prodajalec se pač znajde, kupi od najcenejšega dobavitelja in ni vezan na "generalnega uvoznika" za Slovenijo. Se pravi nekaj podobnega, kar lahko na lastno roko izvedeš sam (ebay ipd.), tudi tam boš dobil nižje cene, kot jih ponuja večina naši trgovcev. Polega tega nima stroškov s servisom, ker telefone pošilja na servis v tujino, nima mreže prodajaln na elitnih lokacijah... In po dobrih izkušnjah kupcev očitno igra na dolgi rok.
cool-1.gif


B.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Kupil dva Sony Ericsson X1, osebno prevzel v trgovini. Odnos korekten, lahko samo priporočam naprej. Za razliko od večine drugih prodajalcev v MB (nap. Zekotel) držijo besedo in ne nategujejo ljudi.
LP
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
no evo, tud jst mam dobro izkušnjo, ubistvu dve izkušnji. Enkrat sm nabavu nokio e51, drugič SE z770 oz. nekej tazga. Obakrat dobil tretji dan.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Hvala, Sem se odločil da ga bom naročil kar prek te trgovine, upam da me nebo razočarala.


Pa še to, kako pa da imajo ta telelefon (nokia 5800 xpressmusic) oni že v prodaji, drugje pa še ne. A je to mogoče, ker ga oni kupijo iz druge države potem ga prodajajo tu.
 
I

Izbrisan uprabnik 4452

Z mobisvetom imam za zdaj dobre izkušnje.
Kupil sem SE P1i in W960i, oba sta prišla popolnoma zapakirana in z vsemi dokumenti.
Imam sicer nekaj pripomb na njihov odnos do strank v smislu odgovarjanja na emaile. Če želiš dobiti odgovor moraš email nujno poslati v okviru njihovega delovnega časa, pa še takrat je možnost za odgovor nekje 50/50, če pa ga že dobiš je napisan z velikimi tiskanimi črkami in skoraj nerazumljiv.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
@Citam : maš prav sem pogruntal

@nejc1011: Hvala da si mi povedu, jih bom prej raje poklical.

Verjetno je še največji problem z garancijo, kaj mislite.
 

borce

Pripravnik
2. jan 2008
141
0
16
Isto, sam kupil dva telefona pri njih , en je sicer nekaj brkal odnesel v trgovino(garancija) prišel nazaj za cca14, dela ok, zadovoljen, pa definitivno priporočam naprej.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Dobro, vsi priporočate to trgovino.

A poštnino, če pošlješ v garancijo, pa ti ga oni pošljejo nazaj, plačaš ti, ali oni.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.